Vyhledávání:

Podle umístění

Podle specializace

Vybraní lékaři 23. 5. 2022

MUDr. Antonín Toman

Server abecedalékařů.cz vám přináší kompletní katalog lékařů v České republice.

Informace, kontakt (opravit informace o lékaři)

Specializace: Endokrinologie

Město: Praha 2

Ulice: Italská 37

Celá adresa: Italská 37, Praha 2 12000

Telefon: 221087340


Komentáře - hodnocení lékaře Jste to Vy? Výhodná nabídka pro lékaře.

Gerber (28. 3. 2012, 13:39)
Při každém vyšetření zkopíruje do zprávy popis z minulého, pouze opraví hodnoty. Neposílá na žádná vyšetření, postačí mu výsledky z laboratoře. Dlouhé objednací doby dlouhá čekací doba i přesto, že jste objednáni.

chudák (12. 8. 2012, 21:24)
Doktor Toman pracuje nejlépe, když tam nemá sestru. V opačném případě odcházím z jeho ordinace vždy ponížená a naštvaná. Sestra (ale i on) se vůbec neumí chovat k lidem, uráží pacienty, chová se povýšeně, dává všem najevo, že jen díky ní se můžete objednat na příště. Pokud se objednáte o den později, než vám bylo nařízeno, dá vám to pěkně sežrat a vyhrožuje, že vás neobjedná vůbec. Sestra je pěkná kráva, jinak to nejde říct. Přitom vypadá jako staromladá čarodějnice, neumí mluvit, moc o sebe nedbá. Chraplavý (zřejmě vykouřený?) hlas taky moc nedodá. K Tomanovi chodím jen proto, že nemám kam jinam chodit. Ještěže je to jen jednou za půl roku. Příšerné zážitky, neslušné chování, arogantnost, urážky, odsekávání. Hrůza a děs.

Nicolette (3. 9. 2012, 21:48)
Doktor Toman je dobrý lékař a sestřička mě osobně příjde příjemná.Chodím k nim už spoustu let se štítnou žlázou a nikdy se ke mě nechovali špatně nebo arogantně, ba naopak. Jsem od K.Varů a tam mi místní obvodní lékař nedokázal zjistit vůbec nic až právě doktor Toman, takže já jsem naprosto spokojená.

mark (6. 1. 2013, 23:26)
Aha, tak dekuju za informace, tam radsi nepujdu. Zkuste Endokrinologii na Narodni tride...Jinak nevim

Přidat nový komentář k tomuto lékaři

Vaše jméno (přezdívka): 
Váš názor na lékaře:

Vhodné odkazy

Další lékaři - Endokrinologie Praha 2