Vyhledávání:

Podle umístění

Podle specializace

Vybraní lékaři 4. 7. 2022

Články

Informace o nemocech

Jste nemocní, chcete zjistit, jak se výlečit? Nebo vás jen zajímají informace o různých nemocech? Na novém webu s přehledným popisem nejznámějších nemocích se přehledně a rychle dozvíte vše potřebné. Navštivte web s katalogem nemocí

Napsáno: 8. 3. 2013, 23:36 | Přečíst celý článek
Publikace Váš nevidomý pacient

Hned v úvodu publikace je čtenář seznámen s cílem a obsahem publikace, a tak je zřejmé, že se jedná o příručku pro lékaře a další zdravotnický personál, jejímž cílem je poskytnout cílové skupině informace a návody jak pomoci nevidomým osobám, které jsou pacienty různých zdravotnických zařízení. Oblastí zájmu publikace je nemedicínský rozměr pomoci lidem, kteří mají oproti většinové společnosti zrakový handicap.

Napsáno: 17. 1. 2011, 22:31 | Přečíst celý článek
Server abecedalekaru.cz kompletně spuštěn!

Od nynějška jsou k dispozici všechny funkce serveru abecedalekaru.cz. Je dobře, že jste zavítali na naši stránku. Najdete zde katalog lékařů a lékařských zařízení v České republice.

Naší výhodou oproti konkurenci je přehlednost, jednoduchost a uživatelská přívětivost. Snadno zde najdete přesně ty informace, které potřebujete.

Naší snahou je udržovat co nejkvalitnější a nejrelevantnější informace o každém lékaři. Najdete-li neaktuální či nedostačující informace, můžete je snadno upravit přímo na stránce samotného lékaře pomocí klepnutí na odkaz "opravit či přidat informace".

K jednotlivým doktorům je možné přidávat komentáře, a tak dát najevo ostatním uživatelům, zda byste tohoto lékaře doporučili nebo nikoliv. Učiňte tak v zájmu sebe i ostatních návštěvníků.

Děkujeme, všechny případné dotazy můžete směrovat na e-mailovou adresu info(zavináč)abecedalekaru(tečka)cz

Tým abecedalekaru.cz

Napsáno: 15. 10. 2010, 20:20 | Přečíst celý článek