Vyhledávání:

Podle umístění

Podle specializace

Vybraní lékaři 29. 11. 2020

MUDr. Zdeněk Postler

Server abecedalékařů.cz vám přináší kompletní katalog lékařů v České republice.

Informace, kontakt (opravit informace o lékaři)

Specializace: Praktický lékař pro dospělé

Město: Chlumec u Ústí nad Labem

Ulice: Krušnohorská 256

Celá adresa: Krušnohorská 256, Chlumec u Ústí nad Labem 40339

Telefon: 475101001


Komentáře - hodnocení lékaře Jste to Vy? Výhodná nabídka pro lékaře.

Milena (26. 5. 2012, 15:49)
K takévémuto lékaři, který odmítá v pondělí důchodce z důvodů napsání léků bych zbavila koncese. Ty chroničtí pacienti jsou i mladší lidé, kteří si chodí pro léky - a tito mladší chroničtí pacienti v pondělí mohou přijít? Kdyby napsal, že předepisování stálých léků chronickým pacientům budepsát např. v úterý odpoledne nebo podobně, tak bych to brala. Ale lidé jsou vlastně chudáci, protože tam jiný obvoďák není. Však na něho také dojde, bude starý. Je to arogantní člověk, kapitace za pacienty by měla být zrušena, lékař by měl mít peníze za úkony jako to mají odborní lékaři, potom by byl vděčný za každého důchodce, který mu navíc přinese ještě 30 Kč (zatím - bude víc). On jede na dovolenou a pořád mu jdou penáíze za kapitaci, prot si může pískat, tento způsob financování obvodních lékařů vymyslel nějaký chytrák - zřejmě ministr jako je Julínek a jemu podobní. Měli by pracovat ve mzdě za tarifní mzdu jako to bylo dřív a byl by pokoj.

handa (9. 7. 2012, 19:09)
Dnes jsem si byla nechatmapsat léky na tlak a pan doktor mi napsal léky na cukr, které sicde užívám, ale nechtěla jsem je.

petráček josef 1952 (16. 7. 2012, 13:15)
K MuDr Postlerovi chodím od roku 1986. Kdyby to byl špatný lékař, dávno bych ho vyměnil. Ano, je "svůj". Každý jsme nějaký. Rozhodně si ale nezaslouží, aby byl urážen - hulváty, kteří na první pohled o své zdraví nedbají: Kouřící mužské i ženské trosky, 100kilová mládež, atd., atd..

Přidat nový komentář k tomuto lékaři

Vaše jméno (přezdívka): 
Váš názor na lékaře:

Vhodné odkazy

Další lékaři - Chlumec u Ústí nad Labem