Vyhledávání:

Podle umístění

Podle specializace

Vybraní lékaři 20. 1. 2019

MUDr. Vlastimil Vaněk

Server abecedalékařů.cz vám přináší kompletní katalog lékařů v České republice.

Informace, kontakt (opravit informace o lékaři)

Specializace: Neurologie

Město: Jindřichův Hradec

Ulice: U nemocnice 380/III.

Celá adresa: U nemocnice 380/III., Jindřichův Hradec 37738


Komentáře - hodnocení lékaře Jste to Vy? Výhodná nabídka pro lékaře.

Dosbaba Jan (15. 5. 2012, 10:51)
Nevím,jaký je Mudr.Vaněk lékař,ale personál(konkrétně sestra sloužící 15.5.2012,která zřejmě z preventivních důvodů odmítá prezentovat své jméno)se chová k pacientům arogantně a velmi neprofesionálně.A to i k pacientům objednaným.Dle mého názoru zabírá místo lepším a nedělá panu doktorovi příliš dobré jméno

Pacient (8. 11. 2012, 13:38)
Tak tato sestra je jak ze žurnálu jak se nemá personál chovat k pacientům. Nejen že je protivná a arogantní, ještě z vás udělá těžce obtěžující element a odpálkuje vás s přibouchnutím dveří do ordinace. Takto se chová aspoň v ambulanci v Třeboni. divím se panu doktorovi, že mu to nevadí, je to i jeho vizitka.

Robin (9. 5. 2013, 23:57)
Neprofesionální a arogantní přístup k pacientům. Po návštěvě tohoto lékaře se jejich stav ještě zhorší.Nic nevyšetří, okamžitě odsoudí, ta sestra je to samé. Nechápu jak mohou s tímto přístupem vůbec "léčit"??? Vyhněte se neurologii v nemocnici J. Hradec velkým obloukem. Nedoporučuji....

pacient (11. 12. 2013, 13:22)
Tahle tlustá zmalovaná sestra s oholenýma rukama a nevkusným tetováním což se vůbec do zdravotnictví nehodí je něco hrozného . Je arogantní a dost protivná.

pajko (12. 2. 2018, 13:11)
Jak se tak dívám na dřívější názory na ošetřující personál byť 5 let staré tak mám pocit že se nic moc nezměnilo i když se píše rok 2018. Bohužel tento přístup k pacientům není pouzen na neurologii nemocnice Jindřichův Hradec ale prakticky na všech odděleních, zvláště když se jedná o pacienta již v "neproduktivním" věku.

Lenka Moravcová Třeboň (18. 10. 2018, 17:56)
Velice mne udivuje; že panu doktorovi nezáleží na cti. Bohužel i moje dlouhodobě nemocna mamka; měla tu čest se s paní sestřičkou setkat a arogantně ji poslala do háje. Divím se; že si to necháte líbit. Mimochodem; mamka byla necelých padesát let zdravotní i vrchní sestrou a s tímto se ještě nesetkala. Kdyby jste potřebovali někoho schopnějšího; můžete se ozvat : 603143023. Lidi nemocných a starých; by Vám mělo být přinejmenším morálně líto a takovýmto lidem by jste se měl i Vy vyhnout. Neděláte ostudu jen sobě.

Přidat nový komentář k tomuto lékaři

Vaše jméno (přezdívka): 
Váš názor na lékaře:

Vhodné odkazy

Další lékaři - Neurologie Jindřichův Hradec