Vyhledávání:

Podle umístění

Podle specializace

Vybraní lékaři 29. 5. 2020

MUDr. Tomáš Sever

Server abecedalékařů.cz vám přináší kompletní katalog lékařů v České republice.

Informace, kontakt (opravit informace o lékaři)

Specializace: Gynekologie a porodnictví

Město: Praha 4 - Krč, FTN

Ulice: Vídeňská 800

Celá adresa: Vídeňská 800, Praha 4 - Krč, FTN 14200

Telefon: 261081111


Komentáře - hodnocení lékaře Jste to Vy? Výhodná nabídka pro lékaře.

dadulka (23. 10. 2014, 0:16)
Mudr.Sever je pan doktor s velkym "D" poprve jsem u nej rodila před 31lety a po druhe pred 19lety,kluci byli vellci bez mala 6kg a diky panu doktoru Severovi dopadlo vse vyborne.diky i po letech.dad

Liana (24. 10. 2014, 17:45)
Vzkaz paní Janě: pokud Vás opravdu zajímá hodnocení pana doktora Severa a mému hodnocení z nějakého důvodu nevěříte, tak si projděte všechny diskuse ke krčské porodnici na internetu a zjistíte, že těch žen, které pana doktora hodnotí pozitivně jako velkého odborníka v oboru porodnictví, je většina. To by se pan doktor s těmi úplatky na zvyšování svého renomé musel rozdat. Vážně jste mě pobavila, a proč jste sama žádnou svou vlastní zkušenost s panem doktorem neuvedla?

Věra (10. 8. 2012, 8:25)
Mou snachu vyděsil k smrti ve 32 týdnu těhotenství svým chováním, přístupem a hlavně naprosto mylnou diagnózou, kterou jí nevybíravým způsobem sdělil. Po celkových vyšetřeních v Motolské nemocnici je tento omyl naprosto vyvrácen, vše je v pořádku a tohoto "doktora", doufám, už nikdy neuvidíme!!!

Jitka (19. 7. 2013, 13:39)
Pan doktor mě vyšetřoval v porodnici na lůžkovém oddělení 12hod po porodu, protože si nevšiml, že jsem již porodila.Velice nepříjemný zážitek. Konstatoval, že nám to trochu krvácí a ať jdu na UZ. Později se ukázalo, že si mě spletl s jinou maminkou z vedlejšího pokoje, která na porod teprve čekala.

Lucie (5. 8. 2013, 11:19)
Rodila jsem u tohoto pana doktora před 14 léty. 10 000,- Kč, klešťový porod, chování strašné, po týdnu jsem byla ošetřena jiným doktorem s odporučením na podání žaloby.

Tinity (24. 10. 2013, 23:45)
Varuji před panem "doktorem" - jako vystrašená prvorodička jsem přes známou využila za úplatek 10.000,- Kč jeho služeb. Výsledek: 4 měsíce jsem se "léčila" z porodu - chybně vedeného (následně konzultováno s lékaři co mne dávali do pořádku), chování příšerné. Doufám, že tento doktor co nejdříve skončí, absolutně nemá zájem o pacienta a jeho stav, jde mu jen o peníze ...

jana (22. 10. 2014, 12:58)
Paní Liana zřejmě lže o charakteru pana doktora a jeho chování , nebo snad za úplatek , aby vylepšila jeho renome ?

Dee (12. 3. 2014, 9:55)
Chtela bych varovat všechny budouci maminky před tímto lékařem! Absolutně neprofesionální přístup,arogantní hulvát! Chová se ke svým pacientkam hůře jak ke smetí. V Krci vede poradnu pro rizikové těhotenství a po mé dnešní návštěvě jsem se doslova zhroutila! Nechápu jak vůbec může takovýto lékař ještě vlastnit lékařskou licenci!

Kateřina (13. 3. 2014, 8:47)
Pan doktor Sever pomohl na svět mým 2 synům, je to už 22 let a 13 let. Byl skvělý, profesionální, úžasný. S 2. synem šlo o rizikové těhotenství a opravdu jen díky panu Mudr. Severovi všechno dopadlo výborně.

Anonymní (13. 3. 2014, 18:25)
Co k tomu rict, asi se z Mudr. Severy stal po letech zakomplexovany magor!

Liana (21. 3. 2014, 2:05)
Pan doktor Sever je skvělý profesionál, jakých je v oboru jako šafránu. Znám ho již 14 let. Absolvovala jsem u něho těhotenství,porody,operace a nikomu bych své tělo nesvěřila s takovou důvěrou. Naposledy jsem u něho rodila loni v květnu a tak snadný a skoro bezbolestný porod bych přála každé ženě. To,že vše mělo tak hladký průběh, je hlavně jeho zásluha, původně to totiž vypadalo na klešťový porod. Jen díky jemu jsem své děti neporodila předčasně, přestože tomu vše již od poloviny těhotenství nasvědčovalo. Prevence předčasného porodu je jeho silná stránka. V rizikové poradně rozhodně nesedí náhodou, ale proto, že je tam na porodnictví vůbec nejlepší doktor. Jinak v kabinkách těhotenské poradny je absolutně vše slyšet a nevzpomínám si,že bych kdy slyšela, že by se pan doktor choval k pacientce nevhodně. Byť připouštím,že pan doktor je svým založením člověk introvertní a těm se vždy komunikuje s druhými o něco obtížněji než žoviálním extrovertům. Nicméně prostor pro dotazy člověk vždy dostal a odpovědi se vždy dočkal. Ráda bych rovněž podotkla, že pan doktor, přestože je v oboru již takřka 40 let, na sobě neustále pracuje, sleduje, co je v porodnictví nového,což mnoho lékařů nedělá,ačkoliv je to jejich povinnost.Vynikající je jeho jazyková vybavenost (AJ.NJ a předpokládám i RJ),tc mu jistě usnadńuje přístup k zahraniční odborné literatuře.Konečně je to rovněž člověk s výchovou ze staré školy.Zdraví,klepe na dveře, pustí ženu první do dveří, podá vám ve vysokém stupni těhotenství ruku,aby vám pomohl vstát z lůžka či křesla.To jsou alespoň pro mě působivé detaily.

Přidat nový komentář k tomuto lékaři

Vaše jméno (přezdívka): 
Váš názor na lékaře:

Vhodné odkazy

Další lékaři - Gynekologie a porodnictví Praha 4