Vyhledávání:

Podle umístění

Podle specializace

Vybraní lékaři 24. 5. 2018

MUDr. Tomáš Filipovský

Server abecedalékařů.cz vám přináší kompletní katalog lékařů v České republice.

Informace, kontakt (opravit informace o lékaři)

Specializace: ORL - ušní, nosní, krční

Město: Praha 6

Ulice: U vojenské nemocnice 1200

Celá adresa: U vojenské nemocnice 1200, Praha 6 16902

Telefon: 220208111


Komentáře - hodnocení lékaře Jste to Vy? Výhodná nabídka pro lékaře.

avicenna (23. 3. 2011, 19:18)
Jako lékař ve mě nevzbudil příliš důvěry už kvůli handrkování o poplatek 30 korun za vyšetření, které bylo prachobyčejnou konzultací a kvůli kterému mě schválně nepřijal, že nemá čas, a nechal přijít o den později. Klidně bych mu dal 50-100 kč, aby měl na svačinu. A co se konzultace týče v podstatě mě vedl jen k tomu, co je ku prospěchu nemocnice, tedy operaci, a ne ku prospěchu pacienta, že to akutní není. Nemíním ho ještě někdy potkat, či ho, probůh, někomu doporučovat.

BPN (16. 4. 2011, 19:23)
Musím pochválit!Jednání vstřícné,korektní,příjemné.Ošetření odborné,téměř bezbolestné,šetrné.Lékař sympatický.Doporučuji!

zuda (10. 6. 2011, 11:02)
Jako lékař na ambulanci v ÚVN horší průměr, 2 měsíce léčby bez sebemenšího zlepšení,závěr lékaře žádné zlepšení ani zhoršení, na kontrolu přijdˇte dle Vaší potřeby, CT či odběry není nutné. Musím ale souhlasit s komentářem BPN, jednání vsřícné,příjemné,lékař sympatický to je asi vše co nabízí. Jako pacient jsem nespokojený a určitě bych ho nedoporučil.

vlk (1. 9. 2011, 22:44)
První setkání s doktorem Filipovským velmi převapivé a příjemné,konečně je někdo jako člověk se kterým se dá i mluvit.

Včelař (26. 7. 2012, 18:36)
Počátkem roku 2011 jsem začal mít potíže se svým hlasem (chrapot, nemohl jsme mluvit). V červnu téhož roku byla provedena operace hlasivky v jisté nemocnici, ale hlas se nezlepšil. A tak mi byl doporučen MUDr. Tomáš Filipovský. Velmi dobré přijetí, vstřícné, rozhodné jednání. Po videokymografickém vyšetření byla zjištěna nepohyblivost hlasivky a v listopadu téhož roku MUR. Filipovský sám provedl její reoperaci. Nyní mohu zase normálně mluvit a po poslední kontrole v červnu letošního roku se zdá být vše v pořádku. Jsem již starší ročník a vůbec mi nevadí dojíždět na tyto kontroly se vzdálenosti cca 300 km. Proto, na základě vlastních zkušeností, mohu MUDr. Tomáše Filipovského jenom doporučit.

Ondřej Honc (14. 11. 2012, 19:43)
První setkání s MUDr Filipovským, protože nedokáži z odborného hlediska plně posoudit, jestli existují nějaké další možnosti, než které mi navrhl (výplachy vincentkou a zvyknout si), mohu hodnotit hlavně přístup, který byl otevřený, ochotný mi vše vysvětlit a odpovědět na otázky. Z tohoto pohledu mohu doporučit.

Lenka Hříbková (21. 3. 2013, 14:09)
Pana doktora mohu jedině doporučit. Je ochotný a všechna vyšetření provádí velmi ohleduplně a téměř bezbolestně. Vše vysvětlí a snaží se pacientovi vyjít vstříc. Byla jsem u něj na operaci FESS (nosní polypy) a jsem moc spokojená, vše dopadlo dobře, zákrok nebyl nic strašného a ani následné kontroly. K tomuto panu doktorovi chodím ráda.

Kani z ČB (29. 4. 2014, 21:53)
Je to můj nejoblíbenější lékař! Má obrovské charisma, v ordinaci mám pocit, že nejsem na vyšetření, ale na návstěvě u blízkého přítele. Pojmenovala jsem po něm svého druhorozeného syna - "Filip".

Vláďa (30. 11. 2014, 23:35)
V roce 2007 mi pan doktor provedl operaci nosní přepážky a vše proběhlo výborně. Konečně mám pokoj. Jeho péče během zákroku i po operaci byla perfektní. Kontroly dle potřeby, zbytečně mě nehnal do nemocnice. Mohu jen doporučit. Pane doktore děkuji.

Monika W. (5. 5. 13:33)
MUDr. Tomáš Filipovský je úžasný, jako člověk. Jiného takto kamarádského lékaře jsem NIKDY nepotkala. Je milý, usměvavý, snaží se. Člověk ho musí mít rád a zamilovat si ho, i kdyby snad nechtěl :-)) Je něco, jako kamarád - dávný přítel, kterého znáte roky. Jsem krátce po SPL (10tý den) a snad mi to pomůže, protože naši lékaři ve městě mi pomoci nedokázali a s touto diagnózou ani nepřišli. Jen je celkem potíž v tom, že mu člověk nestihne všechno říci, jelikož ho neustále někdo vyrušuje a vchází do ordinace na ambulanci, dovolat se, je také celkem umění, je často na sále, ale dá se to pochopit, při jeho vytížení. Všem děkuji i sestřičkám na lůžkovém oddělení a ostatním lékařům samozřejmě též :-)

Přidat nový komentář k tomuto lékaři

Vaše jméno (přezdívka): 
Váš názor na lékaře:

Vhodné odkazy

Další lékaři - ORL - ušní, nosní, krční Praha 6