Vyhledávání:

Podle umístění

Podle specializace

Vybraní lékaři 23. 6. 2018

MUDr. Slávka Pastrňáková

Server abecedalékařů.cz vám přináší kompletní katalog lékařů v České republice.

Informace, kontakt (opravit informace o lékaři)

Specializace: Stomatologie

Město: Olomouc 18

Ulice: Jižní 13/358

Celá adresa: Jižní 13/358, Olomouc 18 0


Komentáře - hodnocení lékaře Jste to Vy? Výhodná nabídka pro lékaře.

pacient (15. 5. 2012, 20:26)
Paní doktorka si z pacientů udělala dojnou krávu. Nejen že si od pojišťovny inkasuje peníze za to co vůbec neprovedla, ale klidně si řekne o nemalý doplatek, samozřejmě bez dokladu.

Pacient 2 (21. 11. 2012, 11:18)
takže kde začít? k paní doktorce chodila jsem již 10 let. po tom co jsem ji upozornovala po dobu 2 let na 2 zuby že mě bolí a něco se tam děje vzala zrcátko háček a ne ne nic tam nemáte. ANO ovšem že nic tam nemám! Víte jak jsem dopadla?! bolesti horečky a ano díky jejímu užasnému RTG CO NEPOUŽÍVÁ ABY ODHALILA VNITŘNÍ KAZY! jsem trpěla bolestí protože druhý zubař mi odhalil že mám vnitřní kaz celý až do nervu! zažila jsem si pěkné chvile se zubem! a za zub 2000! ted po opravení zubu mi našly po paní doktorce dalíš problem kdy mi vyvrtala nechutně až do nervu kaz hodila na to cement jak zedník a nechala mi pod tím zanět. takže opět zažívám bolesti a ano opět dávám 2000 za to že mi vytrhnout nervy. Díky moc paní doktorko za to,že díky Vaší kontrole mám peněženku o 4 000 lehčí a krásné týdny s bolestmi ! TÍMTO VÝRAZNĚ NEDOPORUČUJI!

pacient 3 (11. 6. 2013, 13:21)
souhlasím s oběma názory. Nikdy nepochopím, jak je možné si vzít takové fin.částky a nedat doklad.Zákonodárcům a poštov. to vůbec nevadí. Otřesný stav.Sestra drzá. Zajímal by mne opravdu přiznaný příjem. Celková péče chabá , ale oni všichni zubaři jsou su velmi podobní.

Přidat nový komentář k tomuto lékaři

Vaše jméno (přezdívka): 
Váš názor na lékaře:

Vhodné odkazy

Další lékaři - Stomatologie Olomouc