Vyhledávání:

Podle umístění

Podle specializace

Vybraní lékaři 24. 2. 2019

MUDr. Renata Zámečníková

Server abecedalékařů.cz vám přináší kompletní katalog lékařů v České republice.

Informace, kontakt (opravit informace o lékaři)

Specializace: Psychiatrie

Město: Praha 5

Ulice: V úvalu 84

Celá adresa: V úvalu 84, Praha 5 15006


Komentáře - hodnocení lékaře Jste to Vy? Výhodná nabídka pro lékaře.

Pýtrska (24. 3. 2014, 12:43)
Paní doktorka Zámečníková, je nedostižná. V případě že chcete informace o zdravotním stavu Vašeho dítěte, tak musíte být celý den v nemocnici a čekat až přijde. Když se Vám to poštěstí tak o zdravotním stavu Vašeho dítěte Vám řekne že ji ještě nepřesvědčilo, aby mohlo být puštěno domů, samozřejmě Vám ani neřekne kdy by to mohlo být. Nečekejte, že Vám sama od sebe zavolá, v případě nějaké změny stavu Vašeho dítěte.

lopolit (14. 5. 2014, 19:52)
paní doktorka mě neinformuje mě o stavu mého dítěte není k zastižení a nic mi nikdy nevysvětlila nečekejte od ní nějaké zázraky.

GM (15. 1. 2015, 4:55)
S paní doktorkou mám (osobní) výbornou zkušenost. Vzpomínám na ni jako na skvělého člověka. Dala mi velmi cenný pocit, že někoho zajímám, a že jsem pro někoho důležitá. Jsem jí velmi vděčná za všechen čas, který mi jako dospívajícímu dítěti věnovala. Takové věci se nedají koupit, prodat ani vymyslet.

Pavla (12. 1. 2018, 6:55)
Děkuji paní doktorce za přístup k pacientce - mé dceři.Při dlouhodobé hospitalizaci mi dcera potvrdila to, co "GM". Pocit zájmu, vlídné slovo i přísné slovo, pohlazení, drahocený čas si vždy našla. Některé mladší lékaři z této léčebny si bohužel tolik času nenašly. Klobouk dolů, v tak smutném prostředí a stále "pracuje" se zájmem pomoci. Opravdu vystihuje práci lékaře jako poslání. Děkuji. Je to smutné, co si musí vytrpět dětské dušičky. Díky Bohu za MUDr. Zámečníkovou. Více takových.

Přidat nový komentář k tomuto lékaři

Vaše jméno (přezdívka): 
Váš názor na lékaře:

Vhodné odkazy

Další lékaři - Psychiatrie Praha 5