Vyhledávání:

Podle umístění

Podle specializace

Vybraní lékaři 23. 2. 2019

MUDr. Radmila Gálová

Server abecedalékařů.cz vám přináší kompletní katalog lékařů v České republice.

Informace, kontakt (opravit informace o lékaři)

Specializace: Praktický lékař pro děti a dorost

Město: Brno

Ulice: Bakalovo nábřeží 1

Celá adresa: Bakalovo nábřeží 1, Brno 60000

Telefon: 543213819


Komentáře - hodnocení lékaře Jste to Vy? Výhodná nabídka pro lékaře.

obleckyslunicko (1. 7. 2012, 19:28)
Dobrý den, přišlo mi docela dost líto, že jsem tu nenašla, žádné hodnocení tohoto lékaře, tudíž to musím napravit, trvalo mi chvíli,než jsem našla vhodného lékaře, pro moje dítě a to hned blízko nás, protože předchozí doktorka byla nervozní hned po narození mé dcery, že hned po příchodu z porodnice nadávala mi za to, že nedávám dítěti dudlík aby neřvalo, ačkoliv mi to v porodnici zakázali. A měla k mému dítěti takový obtěžující, nevzlý přístup, na to, že to byla prohlídka pár dní po narození. Ale tato doktorka je jiný kafe, má hodně trpělivosti s mýma dítkama, se kterýma to není vůbec lehké je nechat vyšetřit, a to jen tak někde neuvidíte, a to nehledě, že je paní doktorka, příjemná a že se dětem opravdu věnuje a to je pro mně důležitý, protože vím, že to není pro ni, jen práce. Proto tuto doktorku vřele doporučuji. Všem ostatním, vím, že je spoustu dalších příjemných a milých doktorek,ale tuto jedinou zrovna znám já osobně :-D, proto ji mohu jen a jen doporučit :-D.

sagupetho (16. 10. 2012, 19:25)
Dobrý den, s předchozím názorem musím jen a jen souhlasit. Paní doktorka je osoba opravdu na svém místě. Než jsme přešli k ní, tak jsme měli doktorku velice nepříjemnou, protivnou a dokonce i dá se říct že zlou. Paní doktorka Gálová je hodná,vztřícná a dá se říct že mému staršímu synovi zachránila život. Opravu vřele doporučuji :-) :-)

vlar (16. 3. 2015, 7:19)
Paní doktorka je výborná ! s milým a citlivým přístupem k dětem, i k rodičům, Vše vám ochotně vysvětlí. Maximálně se dětem věnuje, je vidět, že ji práce s dětmi opravdu baví. Chodíme k ní 7 let a můžeme ji vřele doporučit !

Přidat nový komentář k tomuto lékaři

Vaše jméno (přezdívka): 
Váš názor na lékaře:

Vhodné odkazy

Další lékaři - Praktický lékař pro děti a dorost Brno