Vyhledávání:

Podle umístění

Podle specializace

Vybraní lékaři 24. 1. 2019

MUDr. Petr Popelka

Server abecedalékařů.cz vám přináší kompletní katalog lékařů v České republice.

Informace, kontakt (opravit informace o lékaři)

Specializace: Neurologie

Město: Brno

Ulice: Mendlovo nám. 17

Celá adresa: Mendlovo nám. 17, Brno 60000

Telefon: 543216510


Komentáře - hodnocení lékaře Jste to Vy? Výhodná nabídka pro lékaře.

Bušina Josef (3. 11. 2011, 8:02)
Pana doktora Popelku mohu jen vřele doporučit,je příjemný a ohleduplný k pacientovi a je vysoce profesionální, jen víc takových lékařů.

Eva (20. 9. 2013, 15:12)
Bohužel musím nesouhlasit s tím, že je pan doktor Popelka příjemný a ohledulný. Mám roztroušenou slerózu a silné migrnény. Můj předchozí lékař mi oznámil, že už si se mnou neví rady a tak jsem se rozhodla pro změnu neurologa. Pan doktor Popelka mě ani nevyšetřil a mluvil na mě zvýšeným tónem, jako s nespokojenou pacientkou, která si dovolila pohanit kolegu. Nakonec mě z ordinace vyhodil a ani se nezeptal, zda nepotřebuji alespoň napsat nějaké léky. Byl to pro mě velmi nepříjemný zážitek, ze kterého se mi až chtělo plakat. Tohoto neurologa rozhodně nedoporučuji. Umí "léčit" jed důchodce.

Ilona (10. 7. 2014, 9:05)
Pan doktora také mohu doporučit, je velice příjemný, ohleduplný a výborný odborník. Já jsem k němu přišla od jiné lékařky, se kterou jsem byla velice nespokojená. Pan doktor se mě ujal, vyslechl, vyšetřil a doplnil vyšetření, které jsem neměla. Nemyslím, že by uměl léčit jen ,,důchodce'', jak tady píše paní Eva. Já rozhodně důchodce nejsem.

Přidat nový komentář k tomuto lékaři

Vaše jméno (přezdívka): 
Váš názor na lékaře:

Vhodné odkazy

Další lékaři - Neurologie Brno