Vyhledávání:

Podle umístění

Podle specializace

Vybraní lékaři 24. 2. 2019

MUDr. Petr Navrátil

Server abecedalékařů.cz vám přináší kompletní katalog lékařů v České republice.

Informace, kontakt (opravit informace o lékaři)

Specializace: Psychiatrie

Město: Praha 6

Ulice: U vojenské nemocnice 1200

Celá adresa: U vojenské nemocnice 1200, Praha 6 16902


Komentáře - hodnocení lékaře Jste to Vy? Výhodná nabídka pro lékaře.

Anonymní (9. 7. 2011, 17:20)
Tento lékař je dle mého názoru naprosto nekompetentní vykonávat praxi psychiatra, natož dělat posudky jakožto soudní znalec v oboru psychiatrie, což se tak děje. Dle mého názoru by měl psychiatr od údajných psychických obtíží pomáhat, nikoliv člověka schazovat a měnit své posudky (ať již písemné či slovně vyřčené dle toho na čí objednávku jsou posudky požadovány.) Musím zde také připomenout, že všechny tyto z mé strany nevyžádané úkony má propláceny od zdravotních pojišťoven a nejedná se o malé finanční částky. Celkově si myslím, že psychiatr má být pacientovi oporou, získat si jeho důvěru a nikoliv ho srážet a měnit své náhledy na osobnost pacienta podle toho zda svůj názor na něj říká jemu či někomu jinému.

mistrnick (4. 9. 2011, 21:48)
Musím oponovat anonymu, jenž je na této stránce. Pan doktor Navrátil je velmi ochotný člověk, který si vždy najde čas a rád pomůže. Je to člověk na svém místě a tomu co dělá rozumí. Chápu některé lidi, na které v rámci své práce musel napsat posudek, kteří MUDr. Navrátila nemají v lásce. Už jen z toho důvodu, že píše posudky na kriminální živly z celé naší země a ne každý s jeho posudkem souhlasí.

Chris (10. 12. 2011, 2:49)
Musím také oponovat, Pan doktor Navrátil je výborný lékař a velice mi pomohl a nadále pomáhá. Pan doktor je opravdový odborník.

blb (27. 2. 2013, 14:29)
je to čurák ničemu nerozumí nevyzná se v lidech jak muže dělat soudního znalce

daolf (9. 8. 2013, 23:02)
Mam smíšené pocity spis se mi zda ze je neduverivy a ovlivňován jinými kolegi a pak diagnóza nedpovida ale komu se to z nás nestalo

Marie (16. 9. 2014, 9:31)
Tento lékař je značně chaotický, snad je hodný člověk, ale popleta - má toho asi hodně. Myslím že ani nemá čas a ani nemá motivaci se do problému člověka "zanořit". Výsledkem je pak i špatná diagnóza, což vím i od své blízké kolegyně. ÚVN jako celek má pověst nemocnice která je sice výborně technicky vybavená - ale je osazena nekmpetentím personálem- škoda.

robert lekař (21. 7. 2014, 19:49)
praze motole ambulanci višetření pacijenta z trutnova po operaci žaludkem a visledky krve

Přidat nový komentář k tomuto lékaři

Vaše jméno (přezdívka): 
Váš názor na lékaře:

Vhodné odkazy

Další lékaři - Psychiatrie Praha 6