Vyhledávání:

Podle umístění

Podle specializace

Vybraní lékaři 19. 12. 2018

MUDr. Petr Holý

Server abecedalékařů.cz vám přináší kompletní katalog lékařů v České republice.

Informace, kontakt (opravit informace o lékaři)

Specializace: Gynekologie a porodnictví

Město: Praha 8

Ulice: Budínova 2

Celá adresa: Budínova 2, Praha 8 18081

Telefon: 266081111

Hodiny:

Aktualizováno 30.6.2008 TD

Přijímá nové pacienty: Ano


Komentáře - hodnocení lékaře Jste to Vy? Výhodná nabídka pro lékaře.

Ivča (23. 6. 2011, 3:40)
Jeden z těch poctivých mladých kvalitních lékařů, velmi schopný, milý, jemný, ohleduplný a vstřícný. K jinému bych rozhodně nikdy nešla, mám k němu naprostou důvěru, mohu ho jen doporučit.

lucie (31. 8. 2011, 12:50)
Pridavam se: MUDr. Holý je pozorny, usmevavy, uzasne prijemny a jemny, kvalitni, a moderne smyslejici, a hlavne stale se v oboru vzdelavajici, a "prace" ho navic baví :) Co vic si od sveho intimniho doktora prat,. Snad nam z mazursky neutece

meavy (8. 9. 2011, 12:51)
Docházím k němu téměř 7let, a mám stejné zkušenosti jako Ivča. Mladý ale velmi schopný, ohleduplný, přímý a vstřícný, k jinému lékaři již nepřestoupím. Má velmi dobrou pamět, věnuje se pacientce na 100%. Má široký záběr v oboru a hlavně přehled. Chodila jsem k němu do amb.na Bulovku a následně do praxe na Mazurskou. Dokonce ani po zkušenostech s primáři a jinými doktory gyn, byl už nikdy neměnila!!!!

Markéta (22. 10. 2011, 10:43)
Netuším co v mém případě bylo jinak, ale mě MUDr Holý 100% nevěnoval. Obrátila jsem se na něj na doporučení kamarádky kvůli problému s tělískem. Pan doktor mi ho vyndal a jako náhradní ochranu mi prodal (nikoliv předepsal!) antikoncepci (neprodejní vzorek za 200 Kč!!!) bez toho, aby mi udělal vyšetření a jaterní testy. Takový přístup od profesionála bych nečekala. Navic se ani neobtezoval me informovat, jak mam tuto konkretni antikoncepci brat...Coz u pacientky, ktera mela pres 10 let telisko, by to bylo zcela logicke. Proste ja uz k nemu jit nehodlam.

miloslava (25. 11. 2011, 20:10)
Vzkaz pro paní Markétu:Každý máme nárok na svůj názor.Zamyslete se taky nad sebou.Je to Vaše soukromí,ale proč jste si nechávala tělísko tak dlouho?Proč jste začala problémy řešit až při obtížích?Proč jste se lékaře nezeptala sama?Na předpis je možná Vaše antikoncepce mnohem dražší.Nechci moralizovat,ale každý by měl začít s kritikou nejprve u sebe.Mudr.Holému přeji hodně spokojených klientek.

Kristýna (4. 4. 2012, 11:16)
Je to výborný doktor a slyšela jsem na něj jen samou chválu. Neměnila bych

Zuzana (13. 8. 2012, 14:59)
Paní Markéta popsala přesně to, co znám také. Proč jí napadáte kvůli tělísku? Bylo to o tom, proč pan doktor nepředepisuje léky, ale vydává je ze "šuplíku" za peníze. Lékař....

Hana (2. 10. 2012, 19:53)
Jedním slovem - absolutní spokojenost ! Pane doktore, děkuji

Markéta (28. 10. 2012, 15:23)
Jsem maximálně spokojena.Velice milé jednání,lidský přístup..První gynekolog,ke kterému mám naprostou důvěru.M.P.

Veronika (24. 9. 2014, 14:30)
Mudr. Holému dávám také palec dolů. Dostala jsem na něj doporučení a zkusila jsem to. Vyšetření bylo dost nepříjemné, vůbec nekomunikoval naprosto hrobové ticho, kamenný výraz a jelikož jsem si nekoupila za 50 Kč zrcádko, poněvadž jsem u předchozího gynekologa,( který již neordinuje a šel do důchodu),ten používal vysterilizované, tak jsem dostala mykózu a při příští preventivní kontrole hodně bolestivé jsem si raději koupila zrcádko,ale pro změnu jsem dost krvácela cca 3 dny. Když jsem po něm potřebovala žádanku na mamografické vyšetření, tak mi jí neochotně vystavil. Už jsem dvakrát ponaučená, třetí návštěvu -ne, nejdu!!!

Andrea (22. 7. 2013, 9:53)
Připojuji se také k ostatním, že pan doktor je velice příjemný,schopný a velice ochotný. Antikoncepci má k prodeji (ze šuplíku), ale i Vám ji předepíše pokud chcete. Vše je na Vašem rozhodnutí!

Jana (16. 1. 2014, 8:29)
Opravdu se nestačím divit, co tady čtu - snad píšete o jiném lékaři, nebo co...? Ten MUDr. Holý, kterého znám já, je sice usměvavý a milý, ale taky dost mlčenlivý, o ničem neinformuje, jeho přístup bych nazvala "mám to na salámu". Chodila jsem k němu v těhotenství a v polovině těhotenství jsem jej musela vyměnit, protože mě přiváděl k šílenství. Jeho prohlídky trvaly maximálně 10 min, nepodal mi žádné informace, přitom těhotná jsem byla poprvé a byla jsem z toho ze začátku docela vykulená(díkybohu za vševědoucí internet). Když následně nastaly komplikace, pan doktor se k tomu postavil způsobem, ať jdu za specialistou a ani mi nevypsal žádanku a sežeňte si specialistu bez žádanky, pokud nemáte známosti. Tento doktor je sebestředný a chce jen vydělat - hned na začátku mě zkásnul o 1000,-Kč za nějaký nadstandard, který mi nikdy neposkytl. Takového gynekologa už nikdy více! Můj stávající a MUDr. Holý se absolutně nedají srovnat.

Katka (16. 1. 2014, 12:50)
Dobrý den, uvažuji, že o Mudr. Holém, tak bych se chtěla zeptat, jestli se u něho platí nějaké poplatky např. vstupní poplatek, roční poplatek, atd.

Korupce (6. 5. 2014, 15:10)
Pan doktor Holý je pěkně zkorumpovanej, a velmi dobrý obchodník. Rád lobuje za farmaceutický předražený léky, které i sám prodává na ordinaci. Bez jakéhokoliv zjiš´tování, bez testů vám napíše konvenční farmaka, který nemůžou cíleně zafungovat. Takže můžete chodit pro další léky stále dokola. Za mě palec dolů. Ale nejspíš to bude u všech doktorů dneska stejné. Málo jim stát platí no.

Přidat nový komentář k tomuto lékaři

Vaše jméno (přezdívka): 
Váš názor na lékaře:

Vhodné odkazy

Další lékaři - Gynekologie a porodnictví Praha 8