Vyhledávání:

Podle umístění

Podle specializace

Vybraní lékaři 22. 1. 2019

MUDr. Pavel Schwanzer

Server abecedalékařů.cz vám přináší kompletní katalog lékařů v České republice.

Informace, kontakt (opravit informace o lékaři)

Specializace: Stomatologie

Město: Brno 12

Ulice: Slovinská 54/863

Celá adresa: Slovinská 54/863, Brno 12 0


Komentáře - hodnocení lékaře Jste to Vy? Výhodná nabídka pro lékaře.

Olga (17. 6. 2014, 16:17)
Ano,pan doktor je opravdu milý a sympatický a to je velmi příjemné, to samo ale pacienta neuzdraví. Obrátila jsem se na něj s velkou důvěrou (i na základě doporučení mé rodiny a kladných názorů),ale ta se mi nepotvrdila. Také jsem zpočátku byla velmi nadšená, když mi p.dr. vždy sdělil, že je vše v pořádku a objednal mne za půl roku na preventivní prohlídku. Až potom... Od začátku t.r. mne p. doktor nechal s bolavým zubem s tím, že si na mne musí nechat více času. Ten si na mne neudělal ani během půl roku. Byla jsem objednána vždy za 2 měsíce, to jsem bohužel nedodržela a obtěžovala jsem kvůli bolesti mimo termín.Zbytečně. Odpočítávala jsem doslova týdny a dny, kdy jsem byla řádně objednána, ale místo zákroku v den "D" mne p. dr.bez ošetření přeobjednal za další 2 měsíce. Opět jsem si domluvila návštěvu mimo termín s tím, že už málem tluču hlavou o zeď a s prosbou o vytržení. Pan doktor mi opět sdělil, že na to teď nemá čas a já večer musela na pohotovost s tím, že mi zub vytrhli a nasadili antibiotika.Pan doktor mi sdělil pouze úmysl,že ten zub vytrhne za ty 2 měsíce, potom 3 měsíce budeme muset počkat na zahojení dásně a teprve potom budeme zvažovat, co dále. Díky stresům, které jsem po dobu půl roku prožívala jsem úplně zablokována a mám velké zdravotní potíže (které jsem před tím neměla). O nějakých empatiích p. doktora nemůže být řeč, protože nebral ohled ani na mou bolest, ani na estetiku (jedná se bohužel o přední zub a je to pro mne malá tragedie), ani na to, že jsem půl roku nemohla normálně jíst.)Tento postup mi připadá natolik nestardantní, že si to beru osobně. P.S. Ještě ten den jsem přešla k jedné p. doktorce,která je opravdu zlatá, už k ní půjdu během týdne podruhé a řeší neřešené. Jsem jí moc vděčná.

Olga (18. 6. 2014, 15:53)
Ještě jednou se vracím k názoru na pana Mudr. Pavla Schwanzera (aby nedošlo k omylu). Pan doktor je příjemný, ale naprosto neosobní. Je to jako když přijdete do pultového úplně cizího obchodu a tam je příjemná prodavačka, která Vás nezná, kterou nijak nezajímáte a ona Vás obslouží. Tak nějak jsem se u pana doktora vždy cítila. Ale kvitovala jsem to vždy s povděkem. Přišla jsem tam kdysi ale s konkretním problémem, na který doposud nedošlo, protože mne pan dr. přesvědčil, že je vše v pořádku. V podstatě za rok a půl mi p. doktor zablomboval pouze jeden zub (na moje přání) a ten mne 3 měsíce bolel na studené i na teplé, ale pořádně. Bála jsem se jíst. Na to p.dr. říkal, že se to usadí. Byla to sedmička a od té doby mám téměř průběžně na tváři aft, protože mi to odírá tvář. (Usadilo se to částečně, protože jsem potom při jiné příležitosti měla antibiotioka). Na pana doktora opravdu nezapomenu. Doufám jenom, že se brzy zahojí moje psychika i fyzično po těchto zkušenostech.

Olga (19. 6. 2014, 16:31)
Dobrý den. Stále čtu na portále, že zde nikdo nepřidal svůj názor. Má to tedy cenu sem něco psát? Dozví se vůbec někdo odsud nějaký názor?

Honza (2. 7. 2014, 12:34)
Souhlasím s předešlým názorem, mé zkušenosti s doktorem jsou rovněž velmi špatné. Dlouhé objednací lhůty, nic se neřeší, během hodiny p.doktor zvládl 7 pacientů. Zde běží o kvantitu, nikoliv o kvalitu.

Kuba (4. 7. 2014, 13:59)
Pan doktor se věnuje víc jachtinku než zubařině.

Olga (15. 7. 2014, 10:56)
Tak problém, který pan doktor Schwanzer řešil (tedy neřešil) půl roku a hodlal v tom dalšího půl roku pokračovat,má nová paní doktorka vyřešila za 3 týdny. Jsem jí vděčná nejen za to, ale i za to, že v tom dnešním mizerném systému zdravotnictví ještě vůbec někdo funguje pro lidi.

Olga (15. 7. 2014, 10:57)
Tak problém, který pan doktor Schwanzer řešil (tedy neřešil) půl roku a hodlal v tom dalšího půl roku pokračovat,má nová paní doktorka vyřešila za 3 týdny. Jsem jí vděčná nejen za to, ale i za to, že v tom dnešním mizerném systému zdravotnictví ještě vůbec někdo funguje pro lidi.

Přidat nový komentář k tomuto lékaři

Vaše jméno (přezdívka): 
Váš názor na lékaře:

Vhodné odkazy

Další lékaři - Stomatologie Brno