Vyhledávání:

Podle umístění

Podle specializace

Vybraní lékaři 19. 2. 2019

MUDr. Michal Jiřík

Server abecedalékařů.cz vám přináší kompletní katalog lékařů v České republice.

Informace, kontakt (opravit informace o lékaři)

Specializace: Stomatologie

Město: Frýdek Místek 1

Ulice: tř. T. G. Masaryka 602

Celá adresa: tř. T. G. Masaryka 602, Frýdek Místek 1 0


Komentáře - hodnocení lékaře Jste to Vy? Výhodná nabídka pro lékaře.

Alena (14. 5. 2011, 22:59)
Sice jsem u pana doktora velice krátkou dobu, ale rozhodně oproti mé předešlé rádoby " zubařce ", která mi bezohledně poskytla snad tu nejhorší péči a kompletně zdevastovala chrup, jsem neuvěřitelně ráda, za pana doktora Jiříka, který doopravdy pracuje velice profesionálně a pečlivě,za vším si udělá rentgen...atd. Navíc je neuvěřitelně pozorný, vnímavý a ochotný ! Tento zubař si u mně získal 100% důvěru a rozhodně bych se nebála svěřit do jeho péče. Není nad to se těšit ke svému zubaři a být spokojená. Vřele doporučuji ;-)

Hanka (31. 7. 2012, 19:12)
Mám vzato že zubař by měl být tolerantní a hledět na to, že když pacient trpí,umožnit mu pohodlí a snažit se pacientovi vyhovět v jakém koliv kroku. To podle mého zvážení pán Jiřík má. Ano je velice pečlivý a vše si pečlivě kontroluje,ale na můj vkus je velice pomalý.Jsem u něj už přes rok a musím sama uznat ,že se v té rychlosti už lepší.Jelikož trpím s čelistnímy klouby a nemohu pusu nechat dlouho otevřenou,i přes to vše, se pan doktor snaží mi to co nejrychleji usnadnit bezbolestně. Tak že také doporučují;-)

Roman (19. 11. 2012, 14:56)
Pan MUDr. Jiřík nemít maminku MUDr. Jiříkovou vedle sebe, tak dodnes nemůže svoji praxi vykonávat. Pokud mu maminka neporadí nebo nevyhodnotí snímek tak je zcela bezradný. Jeho pomalost je znát již od prvního kontaktu s ním. Problém nastane, jak jeho matka , která je velmi dobrá lékařka přestane vykonávat svoji praxi. Paní Alena a paní Hanka jsou buď nastrčení hodnotitelé, nebo chodily ke kovářovi jak za starejch časů.

Jana (29. 5. 2013, 11:30)
MUDr. Michal Jiřík je můj lékař již 6 let a nikdy jsem si na něho nemohla stěžovat, ochotně poradí a vždy jsem s jeho práci byla nad míru spokojená. Má vřelý vztah i k malým dětem a vždy je bez problému ošetří a to bez rady a pomoci maminky, myslím že po odchodu MUDr. Jiříkové žádný problém u tohoto lékaře nenastane. Vřele DOPORUČUJI!!!

Ondra (30. 7. 2014, 20:26)
Neschopný doktor, umí jen vysvětlovat jak se čistí zuby. Bez maminky ztracený, neumí dotáhnout zákrok dokonce,raději zajde za maminkou..ať to dodělá za něj. Jsem rád,že jsem změnil doktora. Nedoporučuji.

Přidat nový komentář k tomuto lékaři

Vaše jméno (přezdívka): 
Váš názor na lékaře:

Vhodné odkazy

Další lékaři - Stomatologie Frýdek - Místek