Vyhledávání:

Podle umístění

Podle specializace

Vybraní lékaři 16. 1. 2019

MUDr. Michal Bajaček

Server abecedalékařů.cz vám přináší kompletní katalog lékařů v České republice.

Informace, kontakt (opravit informace o lékaři)

Specializace: Neurologie

Město: Praha 1

Ulice: Ohmova 271

Celá adresa: Praha 15, Ohmova 271, 109 00 poliklinika Petrovice

Telefon: 27 075 254


Komentáře - hodnocení lékaře Jste to Vy? Výhodná nabídka pro lékaře.

Koudelka Pepík (30. 11. 2011, 9:43)
MUr. Michal Bajáček a MUDr. Andrea Bajáčeková na poliklinice Petrovice v Praze 15 Ohmova, neurologická jako nestátní ordinace příjemná slovenka ale moc nepomůže.Sestra dost nepříjemná.

Koudelka Pepík (30. 11. 2011, 16:38)
MUDr. Elena Bajačeková presidentka Slovenskej neurologickej spoločnosti SLS, Dolný Kubín asi rodinná firma.

Koudelka Pepík (3. 5. 2012, 9:55)
Mudr.Andrea Bajáčeková na neurologické ordinaci v Petrovicích se zdá že není zrovna odbornice ,ale taky moc nepomůže nebo se vás rychle zbaví.Radši bych zvolil jinou neurologickou ordinaci.

Jitunka (10. 10. 2014, 8:55)
Paní Mudr.Bajačeková je jedním z nejhorších lekařu ktere jsem za poslední dobu navštívila.Měla by se vrátit lečit pacienty do sve vlasti.Najděte si jineho neurologa.

Petr Novák (5. 7. 2012, 19:57)
Je načase aby si na MUDr.Bajáčekovou začali lidi už konečně stěžovat na její podivné léčebné neúčinné postupy .Většího odborníka svět neviděl Radši tam nechoďte a zvolte jinou ordinaci!

belzebub (12. 7. 2012, 11:03)
Jestli tato lékařka MUDr. Bajáčeková má vůbec atestaci samostatně poskytovat neurologickou péči.Zatím to tak nevypadá.Sestra hrozná špatně jí rozdýchávám.Předchozí lékař zlatej člověk a odborník.

slune (22. 7. 2013, 7:12)
Mudr. Bajačeková je asi jedním z nejhorších neurologů co jsou. Pacienta bere spíš obtíž a je pravdou, že léčit a rozpoznat diagnozu je pro tuto doktorku problém. Radši do ordinace ani nechodit!!!

milada (22. 7. 2013, 18:30)
taky se přidám se špatným hodnocením této "lékařky". U dcery nepoznala RS a já jsem chtěla magnet.rezonanci trpím děsnýma bolestma hlavy a to prý je zbytečné, ani na RTG mě neposlala. Fakt "super doktorka".

Kadeřábek (8. 9. 2013, 11:52)
Je pravda ,že neodešle pacienta na kontrolní vyšetření ,taky jsem požadoval po paní doktorce pro bolesti páteře vyšetření CT nebo magnetickou rezonanci a odpově´d byla pokud nejdu na operaci je to zbytečné. Na CT už jsem byl před lety a na žádnou operaci jsem nemusel to je asi ta prevence fakt super doktorka která nepomůže i známi mi to potvrzují.Poohlížím se jinde tam radši nechodit

Bohuslava (22. 2. 2018, 11:28)
Velká nespokojenost. Paní doktorku pacienti evidentně obtěžují, je velmi nevlídná. V mém případě ani nekontrolovala výsledek rentgenu. Přišla jsem na tuto skutečnost až tehdy,když jsem žádala tento pro jiné vyšetření a paní doktorka neměla vůbec dotyčný výsledek uložen ve spisu pacienta a naopak mne obvinila, že jsem vyšetření na rentgenu zřejmě neabsolvovala.Když jsem ji usvědčila z její laxnosti,prostřednictvím sestry mi naznačila, že na mne nemá čas.Je to smutné - asi by se paní doktorka měla věnovat jiné činnosti - bez lidí !!!

Pacientka (1. 10. 2018, 2:13)
Bohuzel souhlasim se vsim co je zde uz psano..pani doktorka neprijemna,vsechna vysetreni se ji zdala byt zbytecna,.pac usoudila,ze kdyby mi neco bylo,tak bych vypadala jinak..lekare navstevuji pouze kdyz uz je to nezbytne nutne a to uz cloveka odradi...nakonec se me zeptala co tedy po ni chci tak jsem si rekla aspon o leky ktere vim ze mi zabiraji a bez receptu mi je nedaji a sla jsem..Cekala jsem nekde za rohem skrytou kameru,ale marne..Lehce to vypada,ze pani "doktorka" je zde jen do poctu a zrejme ta administrativa by ji sla lepe a mela dwlat max.sestru,ikdyz ta se mi zdala byt vic v obraze nez sama velka pani doktorka..

Lenka Dlouhá (18. 12. 2018, 23:06)
Ja si na pani MUDr. Bajacekovou stezovat nemuzu. Chodim k ni uz roky, je to muj 3 neurolog a jedine ona me dovedla zbavit nesnesitelnych migren. I kdyz jsem se odstehovala 60 km za Prahu, rozhodne lekarku menit nebudu. Za me.... je pecliva a pomuze.

Amy88 (předevčírem v 14:44)
Také nemám dobré zkušenosti. Sestřička milá, ale paní doktorka se pokaždé tváří, jakobych ji strašně moc obtěžovala. Řeším s ní migrény, které mi pravděpodobně způsobuje blokace krční páteře a musím se ji prosit o rehabilitace? To mi nepřijde normální. Vyzvednutí si poukaz na rehabilitace a jdu jinam. Rozhodně nedoporučuji!

Přidat nový komentář k tomuto lékaři

Vaše jméno (přezdívka): 
Váš názor na lékaře:

Vhodné odkazy

Další lékaři - Neurologie Praha 1