Vyhledávání:

Podle umístění

Podle specializace

Vybraní lékaři 19. 2. 2019

MUDr. Marta Holanová

Server abecedalékařů.cz vám přináší kompletní katalog lékařů v České republice.

Informace, kontakt (opravit informace o lékaři)

Specializace: Psychiatrie

Město: Brno

Ulice: Taussigova 13

Celá adresa: Taussigova 13, Brno 61500


Komentáře - hodnocení lékaře Jste to Vy? Výhodná nabídka pro lékaře.

Petr Kysa (14. 3. 2014, 22:09)
Nejhorší s kým sem jsem se kdy setkal, a myslí si to hodně lidí! Pacienty od ní odvádějí běžně v poutech!

OBĚŤ (12. 7. 2014, 1:04)
Paní Mudr. Marta Holanová je šílená kráva,která se za lékařku pouze vydává,krade na pojišťovnách svých umělele vytvářených pacientů a to dlouhodobě.Lže coby soudní znalkyně v odvětví psychiatrie kde ona se nechává zločineckými mafiány koupit a z obětí dělá pouze nedobrovolně zamčené vězně Psychiatrických Klinik.Tudíž vypracovává křivé znalecké posudky vždy ve prospěch agresívních movitých mafiánů a zločincům napomáhá páchat ve svůj hmotný prospěch v trestné činnosti a společně s paní Mudr. Zlatou Pernicovou vraždí nepohodlné osoby pro mafiány,kteří si je platí obě.Jednu svini aby měla peníze na luxusní ordinaci,její vedení a automobil benzínu včetně a druhá svině zase rýžuje prachy na chod P.L. Černovice.VARUJI VŠECHNY PŘED TĚMITO BESTIEMI CO BY MĚL HITLER NECHAT CHCÍPNOUT V PLYNOVÝCH KOMORÁCH ZA TOLIK STOVEK ZMAŘENÝCH LIDSKÝCH ŽIVOTŮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§

lenka (10. 6. 2018, 9:40)
Nejlepší lékařka kterou znám-chodím k ní 25 let. Nejsem na tom psychicky tak zle, abych nevěděla o čem píšu. Byly doby, kdy mi paní doktorka Holanová moc pomohla. Budiž nám útěchou, že předešlý pacient asi není při smyslech. Jak by mohl něco takového napsat? Všem přeji hlavně zdraví. Lenka z Brna.

bohumil (20. 8. 2018, 13:37)
Nesetkal jsem se MUDr. Holanovou jako pacient, ale na mne a na moje děti dopadají důsledky jejích znaleckých posudků. Vystavuje lživé posudky účelově cíleně se záměrem ovlivnit výsledek soudního jednání. Cituji závěr z lékařské zprávy ke svěřeneckému soudu posudek na její pacientku , matku mých dětí "Z psychiatrického hlediska není důvod pro jakékoliv její právní či pracovní omezení." O malinko dříve získala matka invalidní důchod od MSSZ Brno na základě jiných posudků MUDr. Holanové. Bezcharakterní člověk i lékař !!! Pozor na ni !!!

Přidat nový komentář k tomuto lékaři

Vaše jméno (přezdívka): 
Váš názor na lékaře:

Vhodné odkazy

Další lékaři - Psychiatrie Brno