Vyhledávání:

Podle umístění

Podle specializace

Vybraní lékaři 24. 1. 2019

MUDr. Marie Kutějová

Server abecedalékařů.cz vám přináší kompletní katalog lékařů v České republice.

Informace, kontakt (opravit informace o lékaři)

Specializace: Gynekologie a porodnictví

Město: Brno

Ulice: Orlí 10

Celá adresa: Orlí 10, Brno 60200

Telefon: 542217658

Přijímá nové pacienty: Ano


Komentáře - hodnocení lékaře Jste to Vy? Výhodná nabídka pro lékaře.

Nespokojený zákazník (13. 6. 2012, 8:42)
Rozhodně nedoporučuji, přístup je laxní, paní Kutějová neprojevuje žádné city ani pochopení, přímočaře vám oznámí, co Vám je a když chcete znát bližší informace či potřebujete radu, není absolutně schopná poradit či cokoliv vysvětlit.

Rovněž nespokojená zákaznice (25. 9. 2012, 10:09)
Stejný názor. Paní Kutějová, stejně jako sestra, která s ní pracuje, má chování řeznického psa. Při jakékoli návštěvě, ať jde o preventivní prohlídku nebo předepsání antikoncepce, v pacientovy vyvolává pocit, jako kdyby udělal/a něco špatného, člověk se automaticky cítí stísněně. A krom toho občas zapomene podat zásadní informaci, ale klidně ji místo Vám sdělí Vaší kamarádce. Opravdu profesionální přístup. Ujistím se, že mě ta paní už rozhodně nikdy neuvidí.

NEDOPORUČUJI (17. 2. 2013, 15:54)
Souhlasím, moje doktorka měla dovolenou a protože jsem potřebovala akutní pomoc, na klinice na Orlí ulici mě objednali k paní doktorce Kutějové. Už to, že jsem v plné ordinaci byla sama, která k ní šla, mě mělo varovat. Naprosto neprofesionální přístup, nejen že mě vůbec neprohlédla, odmítla se podívat na diagnozu přítele, kvůli které jsem tam šla, automaticky bez zeptání mi předepsala antibiotika na 20 dní (přítel dostal antibiotika na 2 dny) a když jsem se začala vyptávat na bližší informace a možnosti, začala se rozčilovat, že už opravdu neví co víc po ní chci...Víc ani netřeba komentovat, horší a "ochotnější" doktorku jsem ještě nezažila!!!!!

Ájenka (2. 5. 2013, 11:10)
Co tady všechny nadáváte?Tak jděte jinam,kdo vám brání?Já už ty zkušenosti mám za sebou.Od mlada jsem asi 15 let chodila k jedné lékařce ke Sv.Anně.Byla to hrůza!Nikomu to nepřeji.Zlá,arogantní,nechala vás v kabince čekat i hodinu,jen aby se mohla věnovat inženýrkám,magistrám,prostě dámám s titulem,které přišly i dvě hodiny po vás.Odcházela jsem vždy vystresovaná a s plačem.Jednou jsem dostala odvahu a zkusila jsem odejít.Narazila jsem na Orlí a jen tak se objednala k Mudr.Kutějové.Když jsem k ní přišla,bylo to,vesrovnání z předchozí zkušeností,jako v ráji,hodná paní doktorka.Nikdo mě neodsuzoval,nikdo nenadával.Moc mluvná není,někdy má také špatnou náladu a jde to znát,ale,dámy,kdo ji nemá??Odcházela jsem se slzami v očích,ale to už byly kapky slz štěstí,protože to,co jsem prožívala před tím u gynekoložky,tak teď to bylo úžasný.Jsem ráda,že k ní chodím a už i moje dcera.Jen mi jen líto toho,že jsem neodešla od minulé Mudr. dříve.A sestřičky,ty tu jsou milé a hodné,usměvavé.Díky za tuto gynekologii,věřte milé dámy...

nespokojená pacientka (5. 6. 2013, 10:56)
Paní doktorka je strašně nepříjemná.Připadám si tam,jako idiot.Každou návštěvu se mi ptá a diví se dané zdravotní situaci.Proč,než si pozve pacientku dál,si nepřečte její chorobopis,aby byla v obraze?!Když ji řeknu o jiných problémech,tak ji to vůbec nezajímá a začne ječet.Měla by se chovat trochu citlivěji a chápavě a hlavně si číst ty chorobopisy.Když vidím druhé lékaře a pacientky,které od nich odchází s úsměvem,přemýšlím,jestli nepřejdu.Snad bych se tam cítila lépe.

Petra (16. 9. 2013, 13:20)
byla jsem tam dvakrát a už nikdy, poprvé přístup strašný,jak říkáte laxní,sestra nemá v ordinaci co dělat a už vůbec né se mi tam dívat jen tak že se nudí,podruhé jsem byla objednána jako akutní případ,volala jsem tam,že přijedu později kvůlizpoždění vlaku,přijela jsem za minutu do zavírací doby a paní si přede mnou natáhla kabát a neřekla mi nic ani na pozdrav a chichotaly se se se setrou a šly domů,opravdu to nejhorší co jsem zažila

Věra (25. 2. 2014, 16:07)
Paní doktorka je viditelně starý praktik. Není ani příjemná ani nepříjemná, je neutrální. Nemusíte čekat, vyšetření jde ráz naráz, vše potřebné vám sdělí, je dopředu nachystaná, když se člověk objedná, udělá i sono, co si víc přát. Já jsem spokojená.

Lenka (24. 4. 2014, 8:11)
Paní doktorka mě naprosto vyhovuje. Moc toho nenamluví, ale nechodím si k lékaři popovídat. Vše potřebné mi sdělí.

Anonymní (4. 7. 2017, 21:01)
Paní doktorka MUDr.Marie Kutějová a sestra Alena Jánošíková mají opravdu hrozné chování k pacientům. Moje doktora měla dovolenou a byla jsem nucena jít na kontrolu v rámci těhotenství k paní doktorce. Nikdy jsem tak strašný přístup nezažila v žádné poradně. Paní doktorku a hlavně sestru jsem obtěžovala svoji kontrolou.

Anonymní (4. 7. 2017, 21:01)
Paní doktorka MUDr.Marie Kutějová a sestra Alena Jánošíková mají opravdu hrozné chování k pacientům. Moje doktora měla dovolenou a byla jsem nucena jít na kontrolu v rámci těhotenství k paní doktorce. Nikdy jsem tak strašný přístup nezažila v žádné poradně. Paní doktorku a hlavně sestru jsem obtěžovala svoji kontrolou.

Anonymní (22. 11. 2017, 21:19)
Potvrzuji všechny předchozí negativní zkušenosti - nejnepříjemnější a nejarogantnější lékařka, jakou jsem kdy potkala. Je k neuvěření, jestli celý život dělala gynekologii a jestli vůbec měla pacientky. Naštěstí tahle stará generace arogantů odchází a mladí lékaři v drtivé většině už mají lidsky profesionální přístup.

Přidat nový komentář k tomuto lékaři

Vaše jméno (přezdívka): 
Váš názor na lékaře:

Vhodné odkazy

Další lékaři - Gynekologie a porodnictví Brno