Vyhledávání:

Podle umístění

Podle specializace

Vybraní lékaři 26. 9. 2018

MUDr. Ludovít Filo

Server abecedalékařů.cz vám přináší kompletní katalog lékařů v České republice.

Informace, kontakt (opravit informace o lékaři)

Specializace: Alergologie a imunologie

Město: Metylovice

Ulice:

Celá adresa: Metylovice 73949


Komentáře - hodnocení lékaře Jste to Vy? Výhodná nabídka pro lékaře.

Mgr. Lenka - učitelka z Ostravy (18. 1. 2012, 19:45)
Před cca 20ti lety jsem prodělala těžký zápal mozkových blan z infikovaného klíštěte. Díky zodpovědnému přístupu tehdejšího zdravotnického personálu infekčního oddělení fakultní nemocnice jsem se zcela uzdravila.Dodnes jsem za lidský přístup vděčna všem,kdo se na mém uzdravení podíleli. Nikdy ale nezapomenu na milý lidský přístup Mudr. Ludovíta Fila. Ještě jednou děkuji.

Ludmila Andělová (26. 3. 2012, 18:57)
Pan doktor Filo je neuvěřitelný, je lidský a jeho přístup se mi moc líbil,když jsem byla na pohotovosti se svým synem. Moc děkuji. S pozdravem a přáním krásného dne Ludmila Andělová

Šárka Samohýlová (22. 7. 2012, 14:43)
Přístupem pana doktora jsem byla moc překvapena, tohle se jen tak nevidí, šlo vidět, že má rád děti, moc příjemný pan doktor a hlavně ví o čem mluví, pomohl nám a ještě jsme se zasmáli. Také jsem byla s dcerou na pohotovosti v Ostravě - Porubě. Škoda, že nejsou všichni lékaři takoví, to by hned vypadalo české zdravotnictví jinak:)

Iva (23. 1. 2013, 19:43)
také já se setkala na pohotovosti před 10 lety s panem doktorem. Mám opačnou zkušenost, na mne a syna byl arogantní, nepříjemný a stanovil naprosto chybnou diagnozu. Naštěstí se zápal mozkových blan přeci jen včas podchytil a synovi pomohli jiní lékaři.Rozhodně to nebyl pan doktor Filo, ten mi jen sdělil, že je lékař on. Škoda, že ne neomylný, jak se tehdy prezentoval.

Kamila Antoňů (24. 2. 2013, 13:26)
Děkuji za profesionální a lidský přístup. Pan Dr. Filo je opravdu člověk na správném místě, setkala jsem se s ním na pohotovosti v Ostravě - Porubě se synem. Ještě jednou moc děkuji. Kamila Antoňů, Ostrava

Míša N. (30. 11. 2013, 19:44)
S Panem doktorem jsme měli možnost se seznámit v dětské ozdravovně ve Zlatých horách, je to úžasný člověk. Kdyby bylo víc takových lékařů!!!

Přidat nový komentář k tomuto lékaři

Vaše jméno (přezdívka): 
Váš názor na lékaře:

Vhodné odkazy

Další lékaři - Metylovice