Vyhledávání:

Podle umístění

Podle specializace

Vybraní lékaři 20. 1. 2019

MUDr. Konstantin Višnický

Server abecedalékařů.cz vám přináší kompletní katalog lékařů v České republice.

Informace, kontakt (opravit informace o lékaři)

Specializace: Praktický lékař pro dospělé

Město: Praha 8

Ulice: Čumpelíkova 2

Celá adresa: Čumpelíkova 2, Praha 8 18200

Telefon: 286886828


Komentáře - hodnocení lékaře Jste to Vy? Výhodná nabídka pro lékaře.

tito (21. 1. 2011, 13:42)
Nehlašte se k němu, je to starej protivnej dědek, který akorát hrabe poplatky za měsíc a 30 Kč a nic por Vás neuzdělá ani Vás nikam nepošle. Varuji před ním.

CO DODAT? (26. 1. 2011, 11:56)
JÁ TAKÉ S NÍM MÁM VELMI ŠPATNOU ZKUŠENOST, SESTRA JE VELMI MILÁ, NĚKOLIKRÁTE JSEM HO POSLALA DO HAJZLU, NAVRHOVALA MU, AŤ UŽ JDE DO PRYČ,PRÝ HO NEMÁ KDO NAHRADIT, ŽE TO NIKDO DĚLAT NECHCE, JSEM ZJISTILA V KULOÁRECH, ZKOUŠELA JSEM SE VNUTIT K JINÝM V TÉ SAMÉ INSTITUCI, NIKDO MĚ NEVZAL, VŠICHNI MĚ ODMÍTLI!!! TO JE NAŠE ZDRAVOTNICTVÍ, ŠKOLSTVÍ NENÍ LEPŠÍ, SKORO NIC NENÍ LEPŠÍ NENÍ MĚ DOBŘE A NEMÁM KAM JÍT A POJIŠTĚNÍ JE MI NA HOVNO A NA NIC

Viky (1. 2. 2011, 21:00)
No těžko hodnotit, ale léčba čehokoliv spočívá v čaji, teple a hlavně pocení s maximálím paralenem.A to jdu k doktorovi, když mi je opravdu blbě a už pár dní paralen apod do sebe cpu?

Jan Galeta (7. 4. 2011, 13:34)
Neschovávám se za přezdívky, jsme s panem doktorem spokojen, na nic si nehraje, pokud jsem potřeboval nějaké vyšetření, tak mě na něj odeslal a nikdy jsem neměl důvod si na něj stěžovat. Věřím tomu, že na něj má někdo pifku, ale stěžovatelů je vždy dostatek, neboť již z podstaty věci není spokojenost spojena s takovými emocemi jako nespokojenost.

Ivona (14. 7. 2011, 18:02)
Manzel potreboval do prace potvrzeni o zdravotni zpusobilosti,jeho obvodni doktor mel dovolenou jeho zastup stupidne taky,at zije ceske zdravotnictvi..narazila jsem tedy na stejne adrese na pana doktora Visnickeho,zavolala, vysvetlila mu situaci a on slibil ze manzelovi udela vstupni prehlidku,pokud bude v poradku potvrdi, manzel pak po mem telefonatu k nemu hnal a on mu rekl kdyz u nej nema kartu tak ho neprohlidne ...supr, na co jsme mu tedy predtim volala a ptala se? To je vazne jednani!!!

Marta Navrátilová (2. 11. 2011, 7:45)
absolutně nedoporučuji... když už jdu doktorovi, pokouším se předtím vždy s nemocí poprat sama s pomocí volně dostupných léků. Když je mi nejhůř, tak mi poradí dát si čaj a odpočívat. Vždy chce, abych si při prohlídce sundavala i podprsenku - tohle u něj odmítám, připadá mi skoro jak senilni uchyl co se z titulu doktora rad koukne na prsa.

Pavla (13. 1. 2012, 9:53)
ano, potvrzuji, ma rad prsa, mel by byt asi uz davno v duchodu a uvolnit misto mladsim, je to ostuda ze jeste nase zdravotnictvi zamestnava takto stare lekare, nedopurucuji!

doudovka (3. 6. 2012, 11:59)
Také nedoporučuji, je to jeden zkorumpovanej doktor :D vím z vlastní zkušenosti.. je fixlý na mou matku.. kdykoli se octne v ordinaci ihned jde první na řadu a napíše jí cokoli a kdykoli... jak je tam někdo jiný, který mu nepřinese svačinu :D tak má smůlu... když jsem přišla k němu já pro potvrzení, hned měl potřebu mě svlékat z podprsenky... což se mi nelíbilo, tudíž, jsem ho poslala k šípku.. na to aby mi zkontroloval tlukot srdce přece nepotřebuje vidět moje prsa... je to starý prase a od té doby co jsem u něj zapsaná, tak k dotorům raději ani nechodím, abych neměla trauma... :/

Marta (31. 8. 2012, 12:17)
Nedoporučuji!! Kdykoliv jsem k němu šla, at už s čímkoliv, potreboval poslouchat srdce a sundavat podprsenku. Bylo mi z toho zle, už jsem přešla jinam, k doktorce, a té kupodivu podprsenka nepřekáží

Pája (9. 10. 2012, 11:42)
Dobrý den:)no a mě se zdálo že je to jen má doměnka že kouká na prsa a ani se mi nepodíval do pusy a to mám chřipajznu jako vyšitou zato podprsenku jsem dolu musela dát:(...jen jste mě ujistili že si to nenamejšlim no uvidím co se bude dát dělat a budu si muset najít jiného doktora nebo doktorku a moc děkuji za Vaše příspěvky

Athena (16. 12. 2012, 12:40)
Dobrý den, musím říci, že když jsem si pročetla všechny komentáře musela jsem se smát. Skoro všichni zde píšete to co jsem chtěla napsat já. Tento lékař by měl své místo předat někomu mladšímu. Kdysi jsem k němu přešla jenom kvůli tomu, že jsem potřebovala na rychlo nového lékaře po osumnástých narozeninách, a nikdo jiný již pacienty nepřibíral. Pokaždé když jsem k němu přišla (upozorňuji, že chodím k lékaři vážně jenom když mi je zle), tak mi řekl, že si mám dát nohy a ruce pod peřinu a pít teplý čaj. Jednou když jsem bolestí mlátilo hlavou o zeď, žádala jsem ho antibiotika. Byla jsem u něj před tím se stejným problémem už 2x a vždy jsem slyšela o nohách pod peřinou. I když antibiotika nemám ráda, tak jsem jsem tušila, že mám asi zánět dutin a to není jenom na teplý čaj. On sám by s nápadem antibiotik asi nepřišel. Tehdy jsem měla pravdu. Pravidelná prohlídka vypadá tak, že Vám kouká na prsa (v případě žen) a při měření tlaku Vám ryje do ruky, protože nic neslyší a jednou mi dokonce změřil tlak a za 10 vteřin to chtěl udělat znovu, protože evidentně zapomněl, že už to dělal. TRAGÉDIE. A to nemluvím o frontách důchodců, kteří čekají jenom na to aby si s ním mohli pokecat, nevidím jiný důvod , proč by k němu chodili. Je mi líto mladých, schopných lékařů, kteří hledají místo.

Anonymní (4. 1. 2013, 17:31)
pana doktora mám plné zuby, nic leléčí jen hloupě breptá, jeho lékařské uměmění zamrzlo u císaře pána. priznic a nežrat , to je vše co se člověk dozví

Martina (13. 3. 2013, 6:32)
Vše bylo snad o panu doktorovi řečeno. Jen dodám perličku. Šla jsem k němu na běžnou kontrolu v těhotenství,musí být i kontrola praktického lékaře. Pan doktor mě vyšetřil, prohmatal břicho a oznámil mi, že není možné,abych byla ve 4 měsíci, to je prý úplný nesmysl, musím být nejméně v 5 měsíci nebo čekám dvojčata :-) Chvíli jsem se s ním dohadovala, že mám za sebou několik ultrazvukových vyšetření,ale nedal se. Pan doktor je prostě lepší než ultrazvuk :-)

Karel (21. 6. 2013, 12:30)
Bohužel doktor na baterky ale seženete jiného?

Petr Kašpárek (30. 6. 2013, 16:47)
Uchylnej pablb...co ho zajímá je nahrabat na poplatcích, při vstupní prohlídce ho zajímalo tak akorát moje péro. Každé potvrzení sebou neslo hromadu keců. Diagnostik na hovno! Málem jsem díky němu zaklepal. Po týdnu na antibiotikách stále neustupovaly horečky, modřiny všude po těle. Nenechal udělat ani základní krevní testy. Nebýt známé na Bulovce na infekčním tak je pozdě. Akutní myeloidní leukémie. Zítra beru kartu a jdu jinam, jestli se bude cukat odvezou jeho.

x (2. 8. 2013, 1:22)
Tento lékař tam již není.

x (2. 8. 2013, 1:23)
Maji hledat jiného - uvidíme za jak dlouho ho seženou. Jinak to měl být zaměstnanec polikliniky - takže poplatky mu přímo nešli - šli poliklinice.

(10. 12. 2013, 14:00)
UŽ TO MÁ PRÝ ZA SEBOU, V LÉTĚ PRÝ ZEMŘEL. VE VĚKU 86 LET!!! CO DODAT? MOŽNÁ NA VŠEOBECNÉ PŘÁNÍ. TAKOVÉ JE NAŠE ZDRACOTNICTVÍ. NYNÍ JE TAM JIŽ OPRAVDU JINÝ LÉKAŘ - MUDr. Jiří Zuna. UVIDÍME ČASEM ZDALI SE NĚCO ZMĚNÍ. Hodně zdraví přeji a ......

Tinka (27. 1. 2014, 16:00)
Potvrzuji! Změna lékaře je pravdivá a dneska jsem se s panem Zunou seznámila a byla jsem mile překvapena! Řekla bych pravý opak pana Višnického! Milý, všímavý, lékařská praxe je hned poznat! Dostala jsem spoustu praktických rad a doporučení, o kterých jsem neměla doteď od žádného lékaře ani tušení! U mě jednoznačně spokojenost, tak snad nás takových bude víc! :)

Lin (24. 1. 2015, 11:35)
Ano souhlasím s ostatními. Pri prohlídce pokaždé rika nad zvednutí podprsenku...jeste víc...az mi samozřejmě vylezlo vse. Diagnóza byla vypotit, pit horký čaj a ležet zabalena. Antibiotika jsem se dočkala az jsem řekla ze mam anginu tak tedy ze jo. Nebyla jsem tam skoro skoro 2a pul roku. Vázne se mi tam nechtělo, ale po přečtení teto diskuze jsem šla :). Sestřička stejna ale je tam místo MUDr Zuna mladá doktorka a prej uz napořád. Doporučuji dopolední návštěvu. Nechtěla vidět prsa :D. Jen si poslechla zadá. Lituji ze tam nema moderní zařízení s PC a musí ručně psát.

Přidat nový komentář k tomuto lékaři

Vaše jméno (přezdívka): 
Váš názor na lékaře:

Vhodné odkazy

Další lékaři - Praktický lékař pro dospělé Praha 8