Vyhledávání:

Podle umístění

Podle specializace

Vybraní lékaři 19. 1. 2019

MUDr. Kateřina Veselá

Server abecedalékařů.cz vám přináší kompletní katalog lékařů v České republice.

Informace, kontakt (opravit informace o lékaři)

Specializace: Gynekologie a porodnictví

Město: Brno - Židenice

Ulice: Viniční 235

Celá adresa: Viniční 235, Brno - Židenice 61500

Telefon: 548132351


Komentáře - hodnocení lékaře Jste to Vy? Výhodná nabídka pro lékaře.

Petr (8. 2. 2012, 7:59)
Na tuto paní doktorku pozor, jde jí hlavně o peníze a ne o dobro pacientů. Bude vám vnucovat co nejdražší úkony, i když vůbec nejsou potřeba. Řadu jejích rozhodnutí považovali za spornou i její kolegové, ale hlavně že se peníze sypou... Jedna zkušenost s ní stačila a k výsledku stejně nevedla. Mimino se pak podařilo přirozenou cestou, což bylo podle MUDr. Veselé zcela nemožné. Podnikání a péče o pacienty se prostě nemá míchat dohromady, obzvláště u lidí co mají peníze moc rádi.

Jana (28. 2. 2012, 10:30)
Nedoporučuji!!! Nejde jí o pacienta, nepříjemný, nelidský a studený přístup k pacientům, kteří přijdou, aby jim pomohli. Bohužel trpká zkušenost. Nosí jméno svého mažela, který je o 1000% jiný.Není jako její manžel dr. Veselý , tomu jde opravdu o dobro o pacienta - toho bych mohla všem doporučit,ale paní Kateřina Veselá se na tuto práci nehodí, neboť naprosto postrádá jakýkoliv cit, empatii a porozumění. Jde jí jen o vlastní zisk, a ani jí nezáleží na výsledku. Tak tedy varuju !!! tato paní Vám asi těžko pomůže. A nebojte nemluví ze mě neštěstí že nemám děti. Mám,je , dokonce tři a to jsem dle paní doktorky neměla šanci otěhotnět .Podařilo se s jiným lékařem také nakonec přirozenou cestou, pouze s doplňkem hodmonálních léků.

Tereza (3. 4. 2012, 10:52)
Mudr. Kateřinu Veselou mohu skutečně vřele doporučit, a to na základě vlastní nedávné zkušenosti. Můj problém spočíval ve dvou zmlklých potratech v 7 – 9 tt, cca rok po sobě. Než jsem se dostala k MUDr. Veselé, byla jsem léčena jinými lékaři. Bohužel moje zkušenost s ostatními lékaři byla poměrně tristní, částečně měli mé potíže za náhodu, částečně se jim příliš nechtělo nad mým problémem přemýšlet. MUDr. Veselá postupovala velice systematicky, absolvovala jsem různá vyšetření. Samozřejmě, že nakonec se ukázalo, že mé potíže nebyly náhoda, ale existoval zde přesný důvod, který by se velmi pravděpodobně bez léčby dále opakoval. MUDr. Veselá mi nasadila léčbu, po celou dobu léčby mě pečlivě sledovala, byla mi vždy k dispozici na telefonu i mailu. Po ukončení léčby jsem na první pokus spontánně otěhotněla; nyní jsem ve 20 tt. Podotýkám, že celá léčba (tedy vyšetření a následná medikace) byla hrazena ze zdravotního pojištění. V ordinace MUDr. Veselé jsem platila pouze zanedbatelné částky. MUDr. Veselá je vysoce renomovanou odbornicí ve svém oboru, což mi potvrdila mimo jiné i řada ostatních lékařů z oboru gynekologie. MUDr. Veselá je ovšem také lékař, který si přes svoji odbornost zachoval velice citlivý a lidský přístup. Skutečně z celého srdce doporučuji!

Petra (3. 4. 2012, 21:22)
Dovolte, abych taky přispěla svým názorem na paní doktorku. Brouzdám po internetu a najednou na ni čtu takové věci, což je mi opravdu moc líto. Mám s ní osobní zkušenosti nejen já, ale doporučení jsem dostala od mé známé, která se u ní také léčila a byla spokojená(nyní je úspěšně těhotná). Já bych ji charakterizovala spíše jako velkého specialistu, který opravdu rozumí své práci a dovede kvalitně poradit. Na konzultacích se nám s manželem opravdu věnovala a vše nám vysvětlila. Vyšetření jsme měli na pojišťovnu i konzultace. Zatím jsme ještě ve vyšetřování u nás je to složitější. Ostatním také doporučuji a jsme moc ráda, že jsem se dostala přímo k ní.

Otakar (17. 4. 2012, 19:41)
Pani doktorka je v pravem smyslu podnikatelka. Chladne kalkul ulici svůj zisk, pac je výrobní prostředek pro navyšování svého majetku. Je chytrá, ale měla by vest firmu, která nepracuje ve zdravotnictví.

Zuzana (21. 4. 2012, 15:23)
Dobrý den, můžu všem co chtějí mít miminko doporučit Repromedu v Brně a hlavně Mudr. Veselou,protože kdyby nebylo jí tak bychom se asi dětí nedočkaly, měla jsme z přirozeného početí čtyři zamlklé potraty ve 3 měsíci těhotenství, pak nám pan doktor Baran ze Zlínské nemocnice Atlas poradil atˇ jdeme na vyšetření já i mnažel do Repromedy do Brna, povedlo se nám to napoprvé máme zdravá dvojčátka z umělého oplodnění z Repromedy, chodili jsme na konzultace k paní doktorce Veselé, narodil se nám chlaeček Honzík a holčička Michaela, doporučuji Repromedu v Brně všem svým známým, kteří chtějí mít děti, byla tam se mnou ve stejný den na zavedení embryjí paní, které také zavedly dvě embrya a také má zdravé dvojčátka holčičky, donosili jsme je obě dvě až do 37 týdne těhotenství a měli skoro 3kg. Michaela měla 2800g a Honzík 2650g a měřili 48cm, nyní už mají měsíc a váží skoro 4kg, ze srdce děkuji a vážím si paní doktorky Veselé, doporučila nám ji i paní doktorka Ullčová-Galová z imunologie z Plzně, napsala knihu o neplodnosti, doporučuji at si ji přečtou ti co se snaží počít dítě a nejde jim to, v televizi každou neděli ve 20hodin je o tom i seriál Zázraky života o centrech asistované reprodukce.

Eva (21. 4. 2012, 15:37)
Dobrý den, můžu všem doporučit paní doktroku Veselou i Repromedu v Brně, měla jsme po 5 zamlklých potratech z přirozeného těhotenství, pak mi můj gynekolog poradil atˇ zajedu na vyšetření do Repromedy do Brna i s manželem, tam se nás ujala paní doktorka Veselá, které si velice vážíme, doporučila nám změnu zdravotní pojištovny, abychom nemuseli platit ze svého za hormonální léčbu a genetický výběr embryí, kde vám zavedou jen zdravá embrya, byli jsme spokojení s Repromedou i s Paní doktorkou Veselou, kdyby nebylo jí tak bychom se asi dětí nedočkaly, narodila se nám na poprvé z umělého oplodnění a hormonální léčby gonalem a jinými léky ,které byli potřeba aby se mi tvořilo víc vajíček, do roka zdravá holčička Natálka, děkujeme ze srdce a velice si vážíme paní doktorky Veselé a doporučujeme ji všem svým známým,jezdí k ní i klienti z Německa i z jiných zemích EU, protože je to v Repromedě určitě levnější než v Německu, ale do 40let hradí většinu za vás zdravotní pojištˇovna.

pavel (3. 5. 2012, 11:24)
Petr Jana Otakar, všichni máte naprostou pravdu, dr.Veselá má prachy hrozně moc ráda, pacienty ztěží ty pro ní slouží jenom jako prostředek pro navyšovánísvého zisku. Ta nikomu nepomůže.Práci dělá jako vysoce výdělečnou činnost na výsledku jí vůbec nezáleží. Hlavou se jí honí pouze prachy prachy prachy jo, ty miluje.Vůbec nemá co dělat v zdravotnictví vůbec ne v asistované reprodukci. Všude jinde jsou mnohem levnější. Více než jenom trpká zkušenost s ní. Nikomu nedoporučuji!! Dělá hanbu svému muži dr.Veselému.

Pavel (4. 8. 2012, 9:53)
Podnikání se do zdravotnictví moc nehodí. Soukroma firma jenž rýsuje peníze ne neplodných párech. Službu, kterou provedou, jinde získáte za mnohem menší peníze.

Přidat nový komentář k tomuto lékaři

Vaše jméno (přezdívka): 
Váš názor na lékaře:

Vhodné odkazy

Další lékaři - Gynekologie a porodnictví Brno