Vyhledávání:

Podle umístění

Podle specializace

Vybraní lékaři 24. 2. 2019

MUDr. Karel Praskač

Server abecedalékařů.cz vám přináší kompletní katalog lékařů v České republice.

Informace, kontakt (opravit informace o lékaři)

Specializace: Praktický lékař pro dospělé

Město: Prostějov

Ulice: Trávnická 2

Celá adresa: Trávnická 2, Prostějov 79600


Komentáře - hodnocení lékaře Jste to Vy? Výhodná nabídka pro lékaře.

Lukáš Pokorný (11. 10. 2011, 19:57)
To je doktor na baterky raděj kněmu vubec nechotě protiva jeden

Silvie Lobodassová (5. 12. 2011, 15:45)
Proč protiva?Já k němu chodím už osm let a nikdy jsem si nemohla stěžovat.Vždycky byl příjemný,milý,moje problémy si trpělivě vyslechl,prohlédl mě a potom zahájil léčbu nebo mě poslal na odborné vyšetření.Nikdy nic nezanedbal.Pan doktor je profesionál na úrovni a má správňáckou sestřičku.Takže můžu všem jen doporučit

(19. 9. 2012, 16:23)
Připadá mi,že pan doktor při určování diagnozy tápe a pořádně neví co dělá.Paciet potom zbytečně platí za léky a trápíse bolestí.Je to klasický vypisovač receptů.Takový můžou za to,že platíme 30kč u lékaře.Rozhodně bych se u něj nechtěl léčit se závažnější chorobou.

Liliana (17. 4. 2013, 11:40)
Je to dobrý člověk i kvalitní lékař. Pozorně vás vyslechne (jak píše paní Silvie), pošle na vyšetření a zahájí léčbu. Po zkušenostech s 3 praktickými lékaři v Prostějově vím, jak někteří doktoři podceňují závažnost nemoci, kolikrát vás ani nevyšetří a už vám předepíšou léky, kt. nezaberou, tak co, napíšeme další. Tady jde vidět kopmlexní přístup, trpělivost, VSTŘÍCNOST, ochota,obornost a žádné podceňování nemoci. Raději se třikrát ujistí, zda je to v pořádku a je to vyléčené, raději vezme "pro jistotu" odběry navíc. Chodím sem již 6 let a to jednou za čas, když opravdu potřebuji, a ne jak ve vtipu: "Mám výbornýho doktora, chodím k němu celý život". Tady se každý problém vyřeší tak, abyste byli zdraví a to je hlavní.

Přidat nový komentář k tomuto lékaři

Vaše jméno (přezdívka): 
Váš názor na lékaře:

Vhodné odkazy

Další lékaři - Praktický lékař pro dospělé Prostějov