Vyhledávání:

Podle umístění

Podle specializace

Vybraní lékaři 18. 2. 2019

MUDr. Karel Čutka

Server abecedalékařů.cz vám přináší kompletní katalog lékařů v České republice.

Informace, kontakt (opravit informace o lékaři)

Specializace: Gynekologie a porodnictví

Město: České Budějovice

Ulice: Matice školské 17

Celá adresa: Matice školské 17, České Budějovice 37001

Telefon: 387730407


Komentáře - hodnocení lékaře Jste to Vy? Výhodná nabídka pro lékaře.

jahosvaja (1. 8. 2012, 20:08)
Dobrý den, jsem velmi zklamaná z pracoviště Dr.Čutky. Je tam všude cítit byznys!! Zbytečně stresuje pacientky!!

Andrea (8. 11. 2012, 19:35)
Pan doktor nic nevysvětlí a choval se ke mně jak nevím co...:-(..Dělal mi ultrazvuk a bohuže byl na mně tak děsně hrrr "jezdil" tak bolestivě po bříšku ze strany na stranu tak rychle a to jeho skákání jsem myslela že mu upadne z toho ruka přítel mu chtěl už normálně fláknout jak se ke mně chová. Čekala jsem to teda příjemnější ..už nikdy víc na to že jsem optimista! Já osobně bych kněmu už nešla!

annanas (15. 11. 2012, 14:18)
Pan doktor je svérázný, ale jediný profesionál, který pravděpodobně udělal vše tak, jak měl. Na rozdíl od mé lékařky:-(. Dojem je dojem, ale já hodnotím péči o zdraví....Bezkonkurenčně 1*!:-)

Jitka (13. 1. 2013, 16:55)
Do profesionála má tento lékař opravdu daleko.Jeho jediným a prvořadým zájmem jsou peníze.Je to cítit na každém jeho slově.Arogance z něj čiší na dálku.Již nikdy více.Stres škodí každému,nastávajícím maminkám dvojnásobně.

klient (3. 7. 2013, 7:12)
Dobrý den, ráda bych sdělila svoji zkušenost s panem doktorem Karlem Čutkou. Lidé, kteří mají bezproblémové těhotenství a narodí se jim zdravé miminko, pana doktora chválí. Lidé, kteří jsou zlomeni bolestí, se většinou neprezentují. Jsem babičkou holčičky, které pan doktor nedokázal najít vrozenou vývojovou vadu. S dcerou- matkou holčičky se loučil podáním ruky a se slovy- dávám vám čestné slovo, že čekáte zdravé dítě. Holčička se narodila po vysoce rizikovém těhotenství s vysokým stupněm polyhydramnionu s VVV neslučitelnou se životem a třetí den zemřela. Nevím, zda bude můj názor zveřejněn, uvádím jej s nadějí, že bude pan doktor při dalších vyšetřeních pečlivější a hlavně ve svých závěrech opatrnější. Hana Klimešová

klientka (13. 12. 2013, 18:02)
Ráda bych také něco napsala o panem doktorovi Čutkovi také mi dělal ultrazvuk a skákal pomě , strašně rychle pomě jezdil malého jsem skoro pořádně neviděla jak byl rychlej , docela to od něj bolí

anonym (17. 6. 2014, 10:52)
Taky mam zkusenosti s panem Cutkou jako vy to ze je profesional o tom zadna,ale to chovani by mel zmirnit, navstivila jsem ho na ultrazvuku, naplacal mi na bricho tolik toho gelu ze jsem to mela nakonci pomatlany i na sukni, ale to by bylo to nejmensi kdyz ultrazvukem jezdil po brise tak moc ze tlacil na brisko ze me to az bolelo, nic nam nevysvetlil,mumlal si tam neco sam pro sebe ze jsem mu nic nerozumela,pak zacal bejt vzteklej ze nemohl najit srdicko miminka tak toho uz nechal pak po me hodil(jako po psovi) hadr abych se utrela,byla jsem z neho uplne v soku jo a to jsme si jeste nechavali delat dvd maliho na pamatku a kdyz jsme to pustili doma tak tam mame 2krat cernou obrazovku. Pak jsme cekali v cekarne ze tam jeste musim jit jednou kvuli srdicku ja sem tam tak nechtela jit to si neumi nikdo prestavit,kdyz si me setricka zavolala tak jsem sla a byl tam jeho syn ten byl neznej a opatrnej a prijemnejsi.

Přidat nový komentář k tomuto lékaři

Vaše jméno (přezdívka): 
Váš názor na lékaře:

Vhodné odkazy

Další lékaři - Gynekologie a porodnictví České Budějovice