Vyhledávání:

Podle umístění

Podle specializace

Vybraní lékaři 13. 7. 2020

MUDr. Jiří Fiala

Server abecedalékařů.cz vám přináší kompletní katalog lékařů v České republice.

Informace, kontakt (opravit informace o lékaři)

Specializace: Stomatologie

Město: Brno 2

Ulice: Husova 13

Celá adresa: Husova 13, Brno 2 0


Komentáře - hodnocení lékaře Jste to Vy? Výhodná nabídka pro lékaře.

Anonymní (4. 10. 2012, 14:10)
Nemohu doporučiť. Stomatologa Mudr. Jiří Fiala má staré vybavení, moc kecá jak je skvělý a přitom používá zastaralé pracovní pomůcky, nebezpečné chemikálie a dnes již nepoužívané pracovní postupy.

Amy (22. 11. 2012, 6:43)
Ty blbe,cos napsal takový nesmysl,díky tomuto panu doktorovi,který má podle tebe zastaralé vybavení apod.jsem nepřišla o 2 zuby.Byla jsem u mladé zubařky,která měla všechno "moderní",používala "moderní"postupy,ale nedokázala udělat ani kvalitní amalgámovou plombu.ta mi za týden vypadla,a když jsem jí slušně,ale jasně naznačila,že mi nepřipadá jako odbornice,tak mi se vší drzostí vyřadila z evidence.A nabízela ošetření těch zubů nejmodernějšími,ale taky těmi nejdaržšími prostředky.Tak si vyber,buď kvalitně ošetřený chrup a zcela na pojišťovnu,nebo doktorku nemehlo,ale draze zaplacenou,a ještě k tomu o své zuby můžeš přijít..pitomče.Pana doktora Fialu vřele doporučuji.je to opravdu starší praktik a i odborník.Vše vám podrobně vysvětlí-co vám do kanálků dává,proč,jak to bude působit,zkrátka vše do detailů.

Zdenka (7. 1. 2013, 8:06)
Chodím k panu doktorovi asi 15 let a nemohu si na nic stěžovat. To, že mluví chápu spíše jako pozitivní- jednak všechno vsvětlí a také tím'odlehčí" atmosféru.

Jana (6. 10. 2013, 10:06)
Mimo to,že je to ten typ co má vždy pravdu,je péče velmi dobrá.

BennyT (29. 6. 19:54)
Hello. I have checked your abecedalekaru.cz and i see you've got some duplicate content so probably it is the reason that you don't rank hi in google. But you can fix this issue fast. There is a tool that creates content like human, just search in google: miftolo's tools

Přidat nový komentář k tomuto lékaři

Vaše jméno (přezdívka): 
Váš názor na lékaře:

Vhodné odkazy

Další lékaři - Stomatologie Brno