Vyhledávání:

Podle umístění

Podle specializace

Vybraní lékaři 16. 1. 2019

MUDr. Jarmila Elisová

Server abecedalékařů.cz vám přináší kompletní katalog lékařů v České republice.

Informace, kontakt (opravit informace o lékaři)

Specializace: Neurologie

Město: Praha 9

Ulice: Kolbenova 36

Celá adresa: Kolbenova 36, Praha 9 19002

Telefon: 266038853


Komentáře - hodnocení lékaře Jste to Vy? Výhodná nabídka pro lékaře.

Hroch (7. 2. 2011, 16:07)
Tato lékařka si své pacienty starších ročníků velmi hýčká,aby náhodou se jí nevyléčily dříve a musela by ordinaci zavřít. A nebo a to je ten dle mého názoru hlavní důvod školu dokončila před mnoha a mnoha lety a už nestačí držet krok s novými léky a léčebnými postupy. K léčení nedoporučuji,ale k udržení si invalidního důchodu je to dobrá volba.

Karel (9. 3. 2011, 18:29)
Lépe to pan "Hroch" nemohl vystihnout, přesný popis paní doktorky. Pokud máte vážnější nebo komplikovanější onemocnění, tak vám nepomůže. Problémy pacienta jí nezajímají.

Markéta (30. 5. 2012, 9:03)
Vážené paní doktorce by měli sebrat diplom! A zavřít jí navěky věků někam hluboko pod zem. Potom co člen mé rodiny prodělal první tranzitorní ischemickou ataku a ona mu řekla, že to má z toho, že má zatuhlý krk a napsala mu Voltaren, bych nejraději váženou paní doktorku nakopala do zadní části těla cca 30 cm pod křížem!! Určitě bych tuto lékařku nedoporučila ani největšímu nepříteli!

Jitka (7. 6. 2012, 10:09)
Jsem s p. MUDr. Elisovou velice nespokojená. Pokud si sama neví rady nikam pacienta neopošle, což považuji za hrubé porušení lékařské etiky.

Loren (7. 6. 2012, 20:53)
Mám stejnou zkušenost jako Jitka a vzhledem k tomu, že se jedná o velice blízkého člena mé rodiny, který je nyní hospitalizován, nemám bohužel vůbec náladu jít říct paní doktorce svůj názor. Nad tím, co paní doktorka na základě příznaků ordinovala a dotyčného nikam dále neodeslala se skutečně lékařka v nemocnici velice podivila !!!

Přidat nový komentář k tomuto lékaři

Vaše jméno (přezdívka): 
Váš názor na lékaře:

Vhodné odkazy

Další lékaři - Neurologie Praha 9