Vyhledávání:

Podle umístění

Podle specializace

Vybraní lékaři 16. 2. 2019

MUDr. Jana Šubrtová

Server abecedalékařů.cz vám přináší kompletní katalog lékařů v České republice.

Informace, kontakt (opravit informace o lékaři)

Specializace: Stomatologie

Město: Lutín

Ulice: ZZS Sigma Lutín

Celá adresa: ZZS Sigma Lutín, Lutín 0


Komentáře - hodnocení lékaře Jste to Vy? Výhodná nabídka pro lékaře.

Silvie Lobodassová (5. 12. 2011, 15:55)
Tak na tuto paní doktorku nemám dobré vzpomínky.Chodili jsme k ní ze základní školou a já měla vždycky hrůzu 14 dní dopředu.Paní doktorka je velice hrubá,necitlivá a když mi tehdy trhala zub,tak se to ani neobtěžovala umrtvit.Sestra odporná už od pohledu,ale to je jen na okraj.Rozhodně nedoporučuji.

Emil Popelka (6. 1. 2012, 15:07)
Nechápu Silvii Lobodassovou, proč je tak zlá. Umrtvení se dá s pí doktorkou dohodnout, stejně tak i optimální postup. U zubaře to bude ještě dlouho trochu horší než v cukrárně. Není běžné ani perfektní dodržování obj. časů. Ostatní hrubosti ponechám bez komentáře.

spokojený pacient (9. 1. 2012, 12:13)
Vážená paní Lobodašová,znám paní doktorku subrtovou už skoro dvacet let,a myslím si,že je to profesionál každým coulem,bzl jsem u ní vždy stoprocentně spokojen.A Vás,milá paní Lobodášová,hluboce lituji,ale ne jako pacienta paní doktorky,ale jako člověka...Váš slaboduchý názor na paní doktorku mě uvádí do nepříčetnosti.Nejprve musíte dokázat něco Vy jako člověk,pak mužete kritizovat.Zamette si nejprve před vlastním prahem...a todoslova.A ta nechutná poznámka k paní sestřičce...běžte se zmačkat a zahodit,na vás se už vubec nedá koukat.

Jan Dostál (30. 1. 10:52)
Já mám se zubaři v Lutíně, tedy i paní doktorkou Šubrtovou, jen dobré zkušenosti. Vždy se navzájem zastupují a nečekám měsíce na volný termín. Samozřejmě návštěvy u zubaře nemám rád a nejraději bych se jim vyhnul. Paní doktorce bych pouze vytknul, že v Lutíně bývá jen 4 pracovní dny. Vzhledem k vyššímu věku to ale chápu.

Přidat nový komentář k tomuto lékaři

Vaše jméno (přezdívka): 
Váš názor na lékaře:

Vhodné odkazy

Další lékaři - Lutín