Vyhledávání:

Podle umístění

Podle specializace

Vybraní lékaři 16. 12. 2018

MUDr. Jan Sadílek

Server abecedalékařů.cz vám přináší kompletní katalog lékařů v České republice.

Informace, kontakt (opravit informace o lékaři)

Specializace: Gynekologie a porodnictví

Město: Praha 10

Ulice: Tenisová 981

Celá adresa: Tenisová 981, Praha 10 10200

Telefon: 274863800

E-mail: behalp@seznam.cz


Komentáře - hodnocení lékaře Jste to Vy? Výhodná nabídka pro lékaře.

Fáfa (1. 3. 2012, 10:15)
Dobrý den, jsme v očekávání druhého potomka. U prvního jsme si u pana doktora připlatili nadstandartní péči. Po prvním screeningu nebyly výsledky příliš optimistické. Pan doktor nám opakoval naučené postupy co bychom měli dělat, ale, jakoby lidský, pohled na věc nezazněl. Stejně tak jako strach ze sdělení nějakého názoru. Nakonec se ukázalo, že výsledek byl zkreslen nepřesným screeningem provedeným v nesprávný čas. Proto jsme postoupili amniocentézu. A, zaplať PánBůh, děcko je v pořádku. U druhého dítěte jsme si u pana doktora nadstandart nepřiplatili. Od té doby manželka z vyšetření chodí spíše vystresovaná než uklidněná, protože po informacích (jsme ve 33.týdnu), že hlavička se zdá menší a ještě není přetočeno a moc času nemá.... "a co si myslíte pane doktore?" "no, to víte, stát se může všechno..." Skutečně, to by němej neřekl kdybyste mu hubu roztrhli, přesně pro takhle profesionální informaci jsme si přišli...:oY. Nemohu hodnotit profesní kvality pana doktora, i když spousta certifikátů na stěnách ordinace o ní svědčí, ale lidsky, lidsky to trochu skřípe. A přijetí zodpovědnosti za svůj názor a vysvětlení nastávající mamince situace a případných komplikací také není úplně v pořádku. Jako manžel nejsem moc spokojen s tím, když mi manželka pláče po vyšetření do telefonu - ale v podsatě neví proč. To, že se může stát cokoli, víme asi všichni. Nicméně v době, kdy emoce a hormony ženami ženami cloumají, by trochu ohledů nebylo na škodu. Ať už se připlatí či nepřiplatí nadstandart. Stejně pan doktor vyšetření zaplacené mít bude od pojišťovny, ne?

Simona Krátká (16. 7. 2012, 11:58)
Dobrý den, jsem v registru pacientek u pana doktora od roku 2008. Právě v tento rok jsem otěhotněla se svojí první dcerou. Služby v této ordinaci jsou, ať po stránce profesionální či lidské, naprosto nadstandartní. Moje zkušenost je právě opačná než výše zmíněná. Vždy jsem se dozvěděla vše o rizicích, ale i o mizivém procentu pravděpodobnosti nežádoucího jevu u našeho miminka. Jsem ráda, že jsem byla informována o všem, co se i sebemenším procentem odlišovalo od normálu. To přeci svědčí o vysoké profesionalitě lékaře! Je lepší zachytit každou diferenci včas než se na konci těhotenství divit, proč a co se to vlastně pokazilo. Dnes mám dcery dvě a obě jsou zdravé a krásné. Velký podíl na tom nese právě pan doktor Sadílek. Ke svému gynekologovi to mám přes hodinu cesty, ale v žádném případě bych neměnila. Nenechte se odratit jedním subjetivním názorem. Simona Krátká

Lulu31 (25. 4. 2013, 15:09)
Dobrý den, bohužel musím souhlasit s prvním příspěvkem. Taktéž jsem si zaplatila v těhotenství nadstandratní péči a na vše dostávám neutrální odpoved, když jsem vyzvána, abych se ptala a já se začnu ptát, pan doktor je nervozní, že mám otázky.....zřejmě očekává odpoveď, že vše je jasné. Přes zaplacení nadstandartní péče v těhotenství 3000,- se musím domáhat nahrání fotek, vytištění fotografie, nebo zjištění pohlaví miminka, 3x jsem odešla s odpovědí není nic vidět až jsem skončila u jiné lékařky. Bohužel musím konstatovat, že dělá veškerá vyšetření a ultrazvuky jako pan doktor Sadílek bez příplatku, pouze na pojišťovnu, má daleko modernější ultrazvuk - nesrovnatelné, pouze za fotografii si říká 50,-. Pan doktor má sice čekárnu a ordinaci plnou certifikátů, ale certifikát na dělání screeningu nemá. Nic mu to nezakazuje, ale v seznamu certifikovaných není - moje nová paní doktorka jej hledala a nenašla, sama konstatovala, že by k takovému lekáři nešla z důvodu nedůvěry. Ale bohužel toto pacintky netuší a ani neví, kde by to měli hledat. Stejně tak docházím z ordinace vždy smutná, bez dostatečných informací, se spoustou neutrálních odpovědí. Jelikož máme v rodině vrozenou vadu a pan doktor když chtěl zaplatit sliboval, jak strašně to bude hlídat a když jsem mu to připomněla, jeho odpoved byla: asi dobré, ale vidim tady jen velké vady, drobné ne.....a vyřízeno. Zjistila jsem, že se chová lépe, pokud se mnou byl manžel. O sestře v čekárně ani nemluvím, kde takovou nepříjemnou a hádavou babu sehnal netuším, ale ta mi vždy zkazí náladu okamzite mezi dveřmi. Závěrem mohu říci, že si vážím toho, že pan doktor vždy rychle odpovedel na e-mail nebo sms, ale ve chvíli kdy jsem otěhotněla u mě klesl a neveřím mu, proto jsem si našla nového lékaře.

vepet (10. 1. 2014, 13:09)
právě mi bylo potvrzeno těhotenství a p. doktorem nabídnuta ona nadstandardní péče. Nemohu se rozhodnout, zda je potřeba, spíš mi přijde zbytečná, ale na druhou stranu bych nechtěla nic zanedbat. Uvádíte, že jste našla jinou doktorku, která provádí uváděná vyšetření zdarma na pojišťovnu a má lepší vybavení -můžete uvést prosím jméno?

Přidat nový komentář k tomuto lékaři

Vaše jméno (přezdívka): 
Váš názor na lékaře:

Vhodné odkazy

Další lékaři - Gynekologie a porodnictví Praha 10