Vyhledávání:

Podle umístění

Podle specializace

Vybraní lékaři 19. 2. 2019

MUDr. Iveta Pospíšilová

Server abecedalékařů.cz vám přináší kompletní katalog lékařů v České republice.

Informace, kontakt (opravit informace o lékaři)

Specializace: ORL - ušní, nosní, krční

Město: Prostějov

Ulice: Mathonova 10

Celá adresa: Mathonova 10, Prostějov 79601

Telefon: 582315444


Komentáře - hodnocení lékaře Jste to Vy? Výhodná nabídka pro lékaře.

Lajda (17. 1. 2013, 15:51)
U paní doktorky jsem byla už několikrát a vždy mám stejný pocit. Rychle vás zběžně vyslechne, když jsem tam byla poprvé, tak mě ani nenechala domluvit, rychle si něco poznačí do PC, pak se podívá do uší, do nosu, do krku a už abyste byli zase venku. Když jsem k ní šla podruhé, své příznaky jsem si raději sepsala na papír, aby mě nemohla zase přerušit. Byl to malý papírek s asi 10 odrážkami. Když papírek uviděla, obrátila oči v sloup, řekla že to číst nebude a ať jí v rychlosti řeknu, co mi je. Podotýkám, že v čekárně za mnou byl jediný pacient, takže kvůli časovému presu to být nemohlo. No prostě neochota Vám pomoct, odbýt si pracovní dobu a jít domů. A jako perlička na závěr - 3-letému synovi se na kontrole po hospitalizaci s hnisavým zánětem uší koukla do uší, řekla, že už je má naprosto zdravé a hned druhý den si malej opět stěžoval na bolest uší a dostal teploty :(. Takže tato doktorka raději ne, bohužel jak to tak postupně zjišťuji, v Prostějově si asi nevyberete. To co jsem zažila na ORL na lůžkovém by bylo na další román.

charliesheep (10. 3. 2013, 15:41)
K paní doktorce chodí manželka a zatím nemá důvod si stěžovat.Já osobně lékaře v Prostějově pokud možno nevyhledávám,mám pocit,jako by zde sloužili za trest!Doporučuji vojenské lékaře v Olomouci ve VN Hradisko..

Pavel009 (24. 2. 2014, 17:21)
Tato"lékařka"pracuje na posudkové komisi a zjevně nemá ani páru o tom co je "roztroušená skleroza" Jak může někdo se specializací na ORL,zpochybnovat závěr odborníka z Neurologie?

Amalka (10. 3. 2014, 11:34)
Mudr.Iveta Pospíšilová tato paní doktorka nejonom zpochybňuje názory odborníků z Neurologie ale i z kardilogie.Můj přítel je po 4 infarktech musel jít na operaci srdce bypass a umělou chlopeň.Není to v pořádku, kolem chlopně to protéká ale mudr.Pospíšilová se domnívá,že je zdravý takže mu zamítla žádost o invalidní důchod.Je to nedoléčené.

mildaL01 (14. 3. 2014, 15:33)
Po sedmi letech mi byl odebrán I. stupeň invalidity, Od roku 2011 si pravidelně v Prostějově žádám o navrácení, neboť můj zdravotní stav se neustále zhoršuje, dle posudkářů je však stabilní. Poslední posudek je od MUDr. Pospíšilové. Mám v ruce posudek soudního znalce, který vypracoval doc. MUDr. Pavel Strnad, CSc. a podle jehož závěru jsem invalidní. No nic, budu se v tomhle českým bordelu stále odvolávat dál. Kdyby jste někdo na tuto odbornici podával stížnost, napište mi, připojím se. mildaL01@seznam.cz

Linda N. (11. 6. 2014, 20:04)
nemá páru ani o tom co je systémový lupus...byla jsem 2x posuzovaná kvůli ID a z 3stupně mám 1stupen a mám jít do práce???může mi vysvětlit jak v mém stavu?-za což je plně zodpovědná..kecala tam takové nsmysly,že i jako laik vím,že nemá pravdu.jak je možné,že si ještě přivydělává jako posudkoví lékař ,kdž nemá ani tušení z oboru revmatologie,imunologie či oční????jak dlouho budeme muset snášet naprosto neodborné a nelidské lékaře?

VELKY PRUŠVIH !! (2. 3. 2015, 9:40)
VELKY VPRUŠVIHU TRESTUM !!!

VELKA SMULA !!!! (2. 3. 2015, 9:41)
UPOZORNĚNÍ PRUŠVIHEM JDETE DO VĚZENÍ

Přidat nový komentář k tomuto lékaři

Vaše jméno (přezdívka): 
Váš názor na lékaře:

Vhodné odkazy

Další lékaři - ORL - ušní, nosní, krční Prostějov