Vyhledávání:

Podle umístění

Podle specializace

Vybraní lékaři 23. 1. 2019

MUDr. Iva Hanková

Server abecedalékařů.cz vám přináší kompletní katalog lékařů v České republice.

Informace, kontakt (opravit informace o lékaři)

Specializace: Interní medicína

Město: Ústí nad Labem

Ulice: Pasteurova 9

Celá adresa: Pasteurova 9, Ústí nad Labem 40110


Komentáře - hodnocení lékaře Jste to Vy? Výhodná nabídka pro lékaře.

doc. Vladimír Kuželka (13. 12. 2012, 9:53)
Paní doktorko, v rámci přiznání sociálních dávek resp. dávek týkajících se péče o zdravotně postižené, jste vypracovala a podepsala hodnocení na našeho syna Vladimíra Kuželku, nar.6.5.2008. Syn je fenylketonurik, kterému je v současné době 41/2 roku. Přípravky, které užívá v rámci přísné diety se musí přesně odvažovat,měřit a ředit. Vládík má dietu, která se musí propočítávat z hlediska obsahu fenylalaninů a zaznamenávat do týdenních jídelníčků pro PKU centrum nemocnice Praha-Vinohrady. Rovněž je třeba spolupracovat s personálem MŠ, aby synovi dávali doma připravenou stravu a odvažovali případnou nedojedenou stravu a dohlédli, aby vypil nápoj Metax. Toto vše, podle Vašeho vyjádření, dokáže syn Vladimír sám, bez pomoci. Dle Vašeho vyjádření je pravděpodobné, že o dietě, která se týká fenalketonurie, nevíte nic nebo jsou Vaše informace zkreslené. Za Vaše vyrozumění ohledně tohoto vyjádření děkuji. S pozdravem doc. Vladimír Kuželka, otec.

Helena (2. 4. 2014, 9:11)
Vážený pane Vladimíre,já mám syna s JIA mnohočetného rozsahu s leukopenií,hypogamaglobulinémíí,každý 4 týdny musím se synem dojíždět do Prahy Motole na Igamlie (doplnění krvinek).Do toho má syn vývojovou dysfázii a další diagnozy,dojíždíme 12ti specialistům a pravidelné rehabilitace.Syn nad vším potřebuje dohled a pomoc,včetně dávkování léků,kterých má opravdu mnoho.Pani doktorka napsala ve vyjádření,že je syn bez zánětlivých parametrů a krev má v naprostém pořádku a nevyžaduje dohled ani pomoc jiné osoby.Takže pani doktorka zřejmě o medicíně toho moc neví.

Rendy5 (1. 6. 2014, 12:25)
Posudková lékařka,striktní,bezcharakterní,lstivá s touhou po kariéře a s neschopností zohlednit potíže chirurgického rázu.Rozumí pouze snad interně a 15%.

Přidat nový komentář k tomuto lékaři

Vaše jméno (přezdívka): 
Váš názor na lékaře:

Vhodné odkazy

Další lékaři - Interní medicína Ústí nad Labem