Vyhledávání:

Podle umístění

Podle specializace

Vybraní lékaři 24. 1. 2019

MUDr. Irena Novotná

Server abecedalékařů.cz vám přináší kompletní katalog lékařů v České republice.

Informace, kontakt (opravit informace o lékaři)

Specializace: Neurologie

Město: Brno

Ulice: Pekařská 53

Celá adresa: Pekařská 53, Brno 65691

Telefon: 543181111


Komentáře - hodnocení lékaře Jste to Vy? Výhodná nabídka pro lékaře.

Anonymní (15. 2. 2012, 10:53)
Nedoporučuju. Neměla bych jí za zlé, že se v mém případě lidově řečeno sekla, ale mrzí mě, jak moje vyetření odbyla a i přes poměrně závažné příznaky mě řekla, ať na kontrolu nechodím, ať jí pošlu zprávu, jestli mi léky zabraly. Anamnéza ji asi nudila (přišlo mi, že mě vůbec neposlouchá), takže v lékařské zprávě stálo ´´klasická migréna bez aury´´. Migréna nebyla bez aury a už vůbec ne klasická. A ty léky mi spíš uškodily než pomohly. Na kontrolu už jsem nešla, protože mi vysloveně řekla, že na ni chodit nemám. Můj problém vyřešila až pečlivá neuroložka.

anonym (24. 3. 2012, 21:50)
Tato paní DOKTORKA mi zachránila život, včasným odhalením nádoru na mozku. Velký dík.

Anonymní (17. 5. 2012, 22:03)
Kdybych chtěla k této lékařce přejít, myslíte si, že má zkušenosti s roztroušenou sklerosou? Nebo mi můžete doporučit někoho jiného?

Anonymní (4. 10. 2012, 14:08)
Doporucuji doktorku Notovnu. Skvely lidsky pristup, vnima problemy pacientu a v ramci svych moznosti nasazuje nejvhodnejsi lecbu.

Nespokojena (12. 8. 2013, 22:26)
Paní doktorka mě ve své poradně pro bolesti hlavy nechutně odbyla. Mám pocit, že mě ani celou dobu neposlouchala. nic si nezapisovala. Při odchodu se mě zeptala na krevní tlak. Proč by se zdržovala s jeho měřením,když jí stačí hodnota, kterou mi naměřili více než před rokem?

VK (1. 4. 2014, 12:32)
Myslím, že pokud není lékaři pacient sympatický, měl by zachovat profesionalitu a v prvé řadě se snažit pomoci.Arogance by měla zůstat stranou a to si tato lékařka, zřejmě neuvědomuje.S problémem,se kterým jsem došla zlehčovala, i když anamnézu mám již několik let potvrzenou od jiné lékařky. Vypadalo to, jako že ji hodně obtěžuji a nechápe proč jsem na ambulanci vůbec přišla. Doufám, že s takovým přístupem i paní doktorkou se už nikdy nebudu muset potkat.

Anonymní (19. 4. 2014, 9:08)
Dobrý den, já chodím k paní doktorce už skoro 20 let s epilepsií a nemůžu si jí vynachválit. Lékaři před ní mi nedoporučovali děti, tak jsem se rozhodla že zkusím paní doktorku a ona po všech vyšetřeních řekla, že není žádný problém proč bych nemohla mít děti. Ted už mám 2 zdravé děti a problémy vůbec žádné.

anonymní (25. 4. 2014, 16:44)
Chladný přístup,nepříjemná,souhlasím s VK-nedoporučuji

Anonymní (21. 6. 2014, 18:25)
Dobrý den,chtěla bych aspon touhle cestou poděkovat moc paní MUDr.Ireně Novotné za velice kladný přístup k mé nemoci-epilepsie.S touto nemocí se léčím od 7let.Paní doktorka mě velice pomohla,poněvadž jsem stále po porodě i v průběhu porodu-tedy ke konci měla záchvat.Po porodě jsem se vydala do Brna,kde jsem chtěla zkusit štěstí a podařilo se!Můj původní lékař byl ze Šumperka a nechtěl mi vydat ani mou lékařskou dokumentaci.Obrátila jsem se tedy na Brno-Svatá Anna.V téhle nemocnici se mi dostalo tolik pomocí,že v dnešní době mohu říci,že nemám pět let epi.záchvaty,jsem kompenzovaná na lécích,mám dvě zdravé děti a řidičský průkaz.Moc a moc děkuji MUDr.Ireně Novotné,že mně vyhověla a vzala mně bez jakýchkoliv problémů k hospitalizaci,kde mne moc pomohli!Děkuji za uzdravení lékařům i sestrám za kladný přístup.Jitka Rossipalová

anonymni (17. 7. 2014, 17:14)
Dobry den, dneska jsem navstivila ordinaci Mudr.Ireny Novotne a byla jsem nemile překvapena jejím chováním.Záměrně ze mě dělala blbce a vše otačela,jak se jí to zrovna hodilo.Do zprávy na zaver napsala vymysl a ja jsem rozhodnuta to dale resit. Pani doktorku nikomu NEDOPURUČUJI.

Anonymní (12. 8. 2014, 12:33)
Dobrý den, paní doktorka je nekompromisní profesionál, podle mne charakterní člověk a dobrý lékař. Pomáhá mi bojovat s epilepsií. Ať si kdo chce říká co chce, pravda někdy bolí, ale přiznání si chyby vždy pomůže a to je třeba udělat aby p. doktorka pro nás, pro všechny mohla něco udělat. Ona pozná výmluvy. Poslouchejte, věřte ji, může Vám pak pomoci. Držet se jejich rad je obtížné, je drsná ale to pacienti potřebují. Ona má moc, my tu nemoc.

Anonymní (12. 4. 2018, 8:57)
TAKÉ NEDOPORUČUJI, arogantní bez lidského přístupu. Vede si pouze svou, neposlouchá detaily. A odpověď na otázku zní třeba "My jsme tady toho už viděli"...

Vaclav Barta (20. 6. 2018, 11:19)
K pani doktorce Novotne jsem se dostal na doporuceni v roce 2006. Od te doby jsem jejim pacientem a za celou dobu si nemuzu.na nic stezovat. Vzdy mily pristup a ochota pomoct vyresit ci zodpovedet vse co se tyka moji nemoci.

Přidat nový komentář k tomuto lékaři

Vaše jméno (přezdívka): 
Váš názor na lékaře:

Vhodné odkazy

Další lékaři - Neurologie Brno