Vyhledávání:

Podle umístění

Podle specializace

Vybraní lékaři 19. 2. 2019

MUDr. Hana Cimrová

Server abecedalékařů.cz vám přináší kompletní katalog lékařů v České republice.

Informace, kontakt (opravit informace o lékaři)

Specializace: Alergologie a imunologie

Město: Brno

Ulice: Údolní 16

Celá adresa: Údolní 16, Brno 60200

Telefon: 548525420


Komentáře - hodnocení lékaře Jste to Vy? Výhodná nabídka pro lékaře.

Zdenka Hrazdírova (19. 7. 2012, 8:49)
Muj názor na Mudr.Cimrovou je hodně špatný po včerejši první návštěvě jsem byla znechucena jejím hrubym chovanim k memu synovi ,které vyvrcholilo hlasitym vynadanim a nadavánim do nevychovaneho spratku .Po tomto vystoupení doktorka odešla do sve ordinace .Nebyla jsem schopna jediného slova jak jsem byla v šoku .I další maminka ,která toho byla svědkem mě řekla ,že i jejího syna takle napomenula a ,že to je normalni .Myslím ,že pani doktorka by mela počítat s tím ,že i když ma decke pacienty tak ty děti jsou neposedne a chteji si hrat v děckem koutku .S paní doktorky jsem měla pocit ,že vyloženě nenevidi děti .Pak by mela změnit povolani .Paní doktorkou jsem byla znechucena a doufam ,že doktora HULVATA už nikdy nepotkam .

Libag (22. 7. 2012, 12:19)
K paní doktorce Cimrové chodíme se synem mnoho let.Je to v první řadě výborná a pečlivá lékařka.Pravdou je,že není ten přeslazený člověk,ale naopak,co si myslí to řekne na rovinu a člověk aspoň ví,na čem je.Jsem s ní velice spokojená a neměnila bych. Pokud někdo není spokojený,není od věci popřemýšlet,kde je ten zakopaný pes!!! A děti,ty ráda má,právě proto s nimi pracuje.

Petra (23. 7. 2012, 22:23)
Take si myslim, ze pani doktorka se chova naprosto adekvatne. Je pecliva a ochotna. Je treba si uvedomit, ze v cekarne u lekare je potreba chovat se jinak nez v detske kavarne... .

Zdenka Hrazdírova (13. 8. 2012, 13:12)
Tak jsme dnes byla u pani doktorky Durpetové,kterou jsem vyměnila hned po první navštevě u Mudr .Cimrové a rozdíl byl opravdu veliky sestřička se hned po přichodu ujala mého 5 let starého syna dala nejake hračky a když mu spadly na zem nikdo ho neseřval tak jako u paní mudr. Cimrove a i ja jsem se tam citila o hodně lépe . ps- jo a představte si , že v děckem koutku neměla žádné napisy s několika vykřičniky aby si děti po sobě uklidily .STRAŠNE BYCH CHTĚLA VIDET VÁS A PANÍ DOKTORKU V PĚTI LETECH . S pozdravem Hrazdírova

Petr (3. 10. 2013, 15:54)
Negativní komentáře mají pravdu, základní problém u paní doktorky Cimrové a její ordinace je (ne)komunikace. Škoda jen, že to asi nezajímá zdravotní pojišťovny, které jí platí!!

Renata (2. 4. 2014, 9:22)
U paní doktorky mě stačila jen telefonní objednávka na vyšetření,nepříjemná,arogantní ženská!!!!!!Tuhle lékařku nikdy nenavštívím.TELEFON VEZME,ALE VYVĚSÍ!!!!!

Tomáš (25. 3. 2015, 17:53)
Paní doktorka Cimrová je velmi nepříjemná a arogantní osoba. Pravděpodobně má nějaký psychický problém a naprosto se nehodí pro práci lékaře a pro práci dětského lékaře už vůbec ne. Dceři zdravotně vůbec nepomohla, takže ani po odborné stránce ji nedoporučuji.

Přidat nový komentář k tomuto lékaři

Vaše jméno (přezdívka): 
Váš názor na lékaře:

Vhodné odkazy

Další lékaři - Alergologie a imunologie Brno