Vyhledávání:

Podle umístění

Podle specializace

Vybraní lékaři 17. 1. 2019

MUDr. Eva Nováková

Server abecedalékařů.cz vám přináší kompletní katalog lékařů v České republice.

Informace, kontakt (opravit informace o lékaři)

Specializace: Praktický lékař pro dospělé

Město: Litoměřice

Ulice: U katovny 1

Celá adresa: U katovny 1, Litoměřice 41201

Telefon: 416735239


Komentáře - hodnocení lékaře Jste to Vy? Výhodná nabídka pro lékaře.

M.ENGELE (6. 1. 2012, 9:33)
To ta kunda neni schopna na zadny strance kde jsem ji nasel napsat ordinacni hodiny?!

nova237 (9. 7. 2012, 10:17)
Nováková,by měla vrátit již dlouhá léta diplom.Její schopnosti léčit,neochota a zloba už jsou do nebe volající.Léčit a ani pomoc neumí,každý je pro ní jen simulant,který něco hraje a to zcela i když je zranění,nebo nemoc na těle zřetelně vidět.Jediné co umí je dokonale být nepříjemná a zlá,že vůbec si dovolíte něco chtít.Lína napsat i recept,hned jste pro ní těžký a nezvladatelný pacient. Kdykoli má něco napsat k léčbě,nic nemůže pojišťovna,že zakazuje - upozorňuji na velkou lež,ale často její nejrychlejší výmluva.Přitom jí jde především jen o její náklady...A když se Vás náhodou nezbaví,nepošle jinam, pak hrůza a děs - zničí co se dá,že Vy pak nevíte vlastně co se sebou máte dělat. Nejsem nepřející a zlý člověk,ale Nováková by asi měla na vlastní kůži vyzkoušet nelehké,dlouhodobé oněmocnění... se vším tím jejím arogantním jednáním k ní.Přesně tak,jak ona se sama chová k lidem. O té uřvané slovence ..co si říká se sestra...k té se nebudu raději ani vyjadřovat.Snad jen to,že by potřebovala pořádně přes tu její nevymáchánou pusu.Kdyby se tato ordinace zavřela,nikomu by to nevadilo.

Nena (10. 10. 2013, 20:55)
Paní doktorce děkuji za její vstřícné a milé chování. Vždy ochotně vyslechne, poradí a pomůže. Pokud si sama není jistá pošle na doplňující vyšetření. Pokud někdo není spokojený, může si najít jiného lékaře, pokud ho opravdu potřebuje.

Lenka Filipova (13. 3. 2018, 9:53)
Nemůžu si na p.dr.stezovat.Vzdy mi pomohla a jsem ráda,že jsem právě u p.dr.Novakove.Taky je to JENOM člověk a má své starosti..sestřička vždy ochotna

Přidat nový komentář k tomuto lékaři

Vaše jméno (přezdívka): 
Váš názor na lékaře:

Vhodné odkazy

Další lékaři - Praktický lékař pro dospělé Litoměřice