Vyhledávání:

Podle umístění

Podle specializace

Vybraní lékaři 18. 2. 2019

MUDr. Eva Kučerová

Server abecedalékařů.cz vám přináší kompletní katalog lékařů v České republice.

Informace, kontakt (opravit informace o lékaři)

Specializace: ORL - ušní, nosní, krční

Město: Ústí nad Labem

Ulice: Masarykova 92

Celá adresa: Masarykova 92, Ústí nad Labem 40001

Telefon: 475214888


Komentáře - hodnocení lékaře Jste to Vy? Výhodná nabídka pro lékaře.

Hana (25. 1. 2012, 16:34)
Mám velmi dobrou zkušenost, paní doktorka mě přijala vlídně a ošetřila velmi citlivě.

AP (1. 3. 2013, 14:03)
Defakto jsem byla vyhozena. Běda když přijdete v pátek před jednou hodinou a ještě navíc nad jí určený počet pacientů. Jedná velmi nevlídně, připadáte si jako když jí nadmíru obtěžujete a přitom se řídíte pokynem svého lékaře. Již nikdy více.

Markéta N. (18. 3. 2013, 10:32)
Dobrý den, i já mám velmi špatnou zkušenost s uvedenou lékařkou. Přišla jsem bez doporučení obvodního lékaře (přestože jsem se řádně u sestry objednala a bylo mi řečeno, že to nevadí), lékařka kvůli tomu byla velmi nepříjemná, následně mi udělala základní vyšetření (výtěry atd.), aniž by mi řekla, co konkrétně mi jde dělat. Připadala jsem si, jako, že ji obtěžuji. Zmiňovaná lékařka reagovala při vyšetření VELMI nevhodně, nevlídně, přes to všechno jí nebylo hloupé vzít si nakonec 30kč. Dnes jsem si šla pro výsledky, krátce mi sdělila, že mám nález v normě, nic víc nevysvětlila, ani se na mě nepodívala. Vřele nedoporučuji a pevně věřím, že tato "lékařka" v očividně důchodovém věku nebude již moc dlouho působit ve svém oboru.

Markéta N. (18. 3. 2013, 13:06)
Souhlasím. Velmi nevlídné chování, pacient si připadá, jako by lékařku obtěžoval. Nepříjemná, neochotná, v závěru svého chování se nestydí převzít Kč 30,-- O odbornosti pochybuji, raději tuto očividně důchodkyni poslat skutečně na již zasloužilý odpočinek.

Přidat nový komentář k tomuto lékaři

Vaše jméno (přezdívka): 
Váš názor na lékaře:

Vhodné odkazy

Další lékaři - ORL - ušní, nosní, krční Ústí nad Labem