Vyhledávání:

Podle umístění

Podle specializace

Vybraní lékaři 23. 10. 2018

MUDr. Danuše Zhořová

Server abecedalékařů.cz vám přináší kompletní katalog lékařů v České republice.

Informace, kontakt (opravit informace o lékaři)

Specializace: Praktický lékař pro dospělé

Město: Kyjov

Ulice: Komenského 740

Celá adresa: Komenského 740, Kyjov 69701

Telefon: 518613406


Komentáře - hodnocení lékaře Jste to Vy? Výhodná nabídka pro lékaře.

Merina (16. 1. 2011, 9:22)
Empatie na bodě mrazu,lékařka vyhořelá,diagnozu střílí pohledem od stolu.Bolí vás v krku,aniž by se podívala,jestli krk pouze zarudlí nebo už máte hnisavé čepy,to je jí fuk.Pošle-li vás odborný lékař k dovyšetření hematologi,tak se roštílí proč to neudělal on,odběry krve na cholesterol vám dělá po vydatné snídani i když jsem ji na to upozornila,že je odběr bez přípravy.Pak výsledky jsou fatální.Tak jsem si toto vyšetšení nechala udělat jinde a výsledky byly scela v normě a spousta jiných diagno, které střílí od boku.

Merina (16. 1. 2011, 9:24)
Empatie na bodě mrazu,lékařka vyhořelá,diagnozu střílí pohledem od stolu.Bolí vás v krku,aniž by se podívala,jestli krk pouze zarudlí nebo už máte hnisavé čepy,to je jí fuk.Pošle-li vás odborný lékař k dovyšetření hematologi,tak se roštílí proč to neudělal on,odběry krve na cholesterol vám dělá po vydatné snídani i když jsem ji na to upozornila,že je odběr bez přípravy.Pak výsledky jsou fatální.Tak jsem si toto vyšetšení nechala udělat jinde a výsledky byly scela v normě a spousta jiných diagno, které střílí od boku.Zvažuji o přeregistrování, ale zatím nevím ke komu.

pacient (5. 9. 2012, 12:42)
Paní doktorka by měla jít brzy do invalidního nebo normálního důchodu. To slyším i od jiných pacientů. Má pak cenu chodit k takové doktorce pro radu. Nechodila bych k ní, kdyby byla poslední v Kyjově. I v Kyjově jsou prakt.lékaři moc schopní ke kterým si tato lékařka nemůže ani čichnout. Mudr. V. Bělíková ve Sklárnách a MUdr. M. Sedláčková na ČSAD o těchto vím, že jsou vynikající lékařky.

Anonymní (27. 5. 2014, 12:18)
Paní doktorka v mém případě informovala nejdříve o mém zdr. stavu třetí osobu , potom až mě a to bez meho svolení!!!

bývalí pacienti (9. 3. 2015, 17:05)
Píšu za 9bývalých pacientů,kteří odešli od Zhořové"doktorky".Je to katastrofální,nesympatická,namistrovaná(nemá na co),zamindrákovaná a odpudivá ženská-babochlap! Je spousta jiných lékařů,kteří se vám budou věnovat a budou si vážit,že k nim chodíte.Současní,potenciální pacienti,radíme vám -nohy na ramena a pry,pryč,pryč od této břídilky!

Přidat nový komentář k tomuto lékaři

Vaše jméno (přezdívka): 
Váš názor na lékaře:

Vhodné odkazy

Další lékaři - Praktický lékař pro dospělé Kyjov