Vyhledávání:

Podle umístění

Podle specializace

Vybraní lékaři 24. 5. 2018

MUDr. Daniel Kovář

Server abecedalékařů.cz vám přináší kompletní katalog lékařů v České republice.

Informace, kontakt (opravit informace o lékaři)

Specializace: ORL - ušní, nosní, krční

Město: Praha 6

Ulice: U vojenské nemocnice 1200

Celá adresa: U vojenské nemocnice 1200, Praha 6 16902


Komentáře - hodnocení lékaře Jste to Vy? Výhodná nabídka pro lékaře.

Pavel (29. 3. 2012, 1:59)
Velmi nepříjemné jednání. O vstřícnosti pan doktor neví nic. Absolutní nezájem o pacienta, který přijede 70 km na pohotovost ve večerních hodinách a pan doktor tohoto pacienta pošle domů s tím,že to není ohrožující životu, aby přijel ráno znovu a problém si vyřešil se svým ošetřujícím lékařem. Navíc ráno nevyřídil ani vzkaz, že pacient přijede a tudíž ošetřující lékař nebyl k dostižení. Nikomu nedoporučuji.

Petr (1. 4. 2013, 15:43)
Nemohu se ztotožnit s názorem pana Pavla " Pan doktor neví nic ... " atd. Byl jsem p. doktorem Kovářem vyšetřen, hospitalizován a následně operován na ORL klinice, vojenské nemocnice ve Střešovicích. Setkal jsem se s profesionálním přístupem, zájmem o pacienta a velmi vlídným lidským jednáním. Bylo mi podrobně vysvětleno, co mě čeká a též následná poopační péče, je ze strany pana doktora na velmi vysoké úrovni. Pan doktor pplk. Daniel Kovář, je skutečným erudovaným odborníkem a člověkem na svém místě. Jednoznačně doporučuji !

zdenek (22. 8. 2013, 16:50)
Ztotožňuji se s nazorem pana Petra,pan doktor je vynikajici lekař. Před třemi lety mi zachranil život,tímto bych mu chtěl ještě jednou poděkovat i za jeho lidský i profesionální přístup,když mi bylo nejhůř.

Jiří Eisner (4. 11. 2013, 8:45)
Nevím co vedlo p.Pavla k takovému hodnocení ale rozhodně to NENÍ PRAVDA ! Plně souhlasím s p.Petrem. Byl jsem vyšetřen, operován a jsem přes rok ambulantním pacientem MUDr.Daniela KOváře a nemám sebemenší výtku k jeho chování, způsobu léčby (jsem tedy laik) a vůbec k celkovému přístupu. Možná někdy jeho pracovní vytíženost, resp. časová nedostupnost, ale to u špičkových odborníků prostě už tak je. Jsem šťastný, že jsme se "dostal" k MUDr. D. Kovářovi.

Přidat nový komentář k tomuto lékaři

Vaše jméno (přezdívka): 
Váš názor na lékaře:

Vhodné odkazy

Další lékaři - ORL - ušní, nosní, krční Praha 6