Vyhledávání:

Podle umístění

Podle specializace

Vybraní lékaři 22. 1. 2019

MUDr. Dagmar Kratochvílová

Server abecedalékařů.cz vám přináší kompletní katalog lékařů v České republice.

Informace, kontakt (opravit informace o lékaři)

Specializace: Neurologie

Město: Příbram

Ulice: U nemocnice 84

Celá adresa: U nemocnice 84, Příbram 26126

Telefon: 318641111


Komentáře - hodnocení lékaře Jste to Vy? Výhodná nabídka pro lékaře.

anonymní nespokojená pacientka (9. 5. 2012, 21:48)
neochotná,protivná,arogantní lékařka

anonym (18. 10. 2012, 16:04)
souhlasím s předchzím komentářem!

marena (1. 11. 2012, 21:20)
"nespokojená pacientka" to vystihla uplně přesně...

Anonymní (29. 4. 2013, 17:32)
Dobrý den,bohužel musím také reagovat na nagativ pro tuto lékařku,nepříjemná,arogantní a vubec nechapu jak to je možné že muže byt nekdo takhle arogantí.TED UŽ VÍM ŽE BYCH K NÍ V ŽOVOTĚ NEŠLA !!!

rebel (7. 8. 2013, 20:37)
Velmi neochotná,protivná,arogantnílékařka,souhlasím s předchzím komentářem! Je s podivem,že takoví lé- kaři dnes pracují a "lečí slušné obačny ". Doporučuji návštěvu všech politiků, jistě by je přešla hádka o koryta......

eva k. (11. 12. 2013, 21:32)
Také já mám velmi negativní posudek. Manžel se léta léčí s osteoporosou,má skoliozu páteře,kratší nohu.Nápadně se kolébá při chůzi. Pro posudkovou komisi potřeboval vyšetření.Bylo to v létě. Ona jediná ordinovala.Již ode dveří mu sdělila že jestli si myslí že dostane důchod,ať zapomene,do zprávy zapsala že nic manželovi není.Ten má bolesti tak velké,že není mnohdy schopen Ani vstát z postele.Díky ní se pokusil v létě o sebevraždu. Jen proto,abych ho a naše dvě děti nemusela živit sama. Přála bych i jí bolesti které ma můj milovaný manžel. Bolí ho kosti jako zuby.popřela tak vlastně i výsledky Ostatních kolegů,kteří ho diagnostikovali.hnus,vyhodit.

ilona (25. 12. 2013, 13:41)
Velmi špatná zkušenost,arogantní a sprostá lékařka, jestli se tomu dá vůbec tak říkat. Pokud se jí nechce makat muže navštívit úřad práce.Měla by si uvědomit, že je tam pro pacienty a né obráceně.Nedělá pěknou reklamu svému oddělení,pokud by to bylo kdekoliv jinde v zahraničí věřím ,že už by tam nebyla.Vyhodit...

Pacient (3. 4. 2014, 15:13)
Tato lékařka má zřejmě dlouhodobě neléčenou diagnózu nechuti k práci a arogance. Všem nemocným doporučuji se její ordinaci zdaleka vyhnout. Návštěva této lékařky může být vhodná jen pro ty co trpí nízkým tlakem, protože zde vám tlak spolehlivě vystřelí vzhůru!!

Pacientka Jana (19. 5. 2014, 12:02)
Ze své zkušenosti mohu jen potvrdit výše uvedené příspěvky. Nepříjemná, arogantní, neochotná, protivná lékařka, kterou pacient obtěžuje svou návštěvou.

Eva (22. 5. 2014, 6:36)
Dobrý den, přesně co se píše výš. Nepřeji nikomu nic zlého, ale tato "doktorka"by si zasloužila aspoň jednou pocítit bolest se kterou pacienti na neurologii chodí. Nepříjemná, arogantní, chytrá jak rádio. Už nikdy více...

Andrea (19. 3. 2015, 15:17)
Já mám velice dobré zkušenosti a jsem moc ráda,protože tahle jediná doktorka mi zachránila nohu,že mohu teď chodit. Ale dívám se,že jaty spousta anonymu to nemáte ani tolik aby jste napsali své jméno?Tak to jste na tom ještě hůř než co píšete o někom jiném.

dalton84 (2. 4. 2015, 9:07)
Záleží na tom, jestli Andrea je či není známá paní doktorky... Také mám s Kratochvílovou špatnou zkušenost a má přítelkyně také. Tahle "doktorka" řeší hovadiny, které se netýkají vyšetření, tím zdržuje ostatní, její nervní ego zaatírá její mysl. Já k ní přišel s bolestmi od výhřezu ploténky a první co se mě zeptala bylo: "A co s vámi mám jako dělat" - opravdu takhle se zeptala. No tak jsem čuměl a říkal jsem si, jestli jsem správně u lékaře. Tato doktorka zkrátka léčit lidi nechce.

Vlaďka (12. 4. 2017, 21:33)
Ta arogantní paní je opravdu neskutečná. Přála bych jí, aby jeden den strávila v kůži svých pacientů. Půl hodiny před koncem ordinační doby se jí již nechce pracovat, nevím, proč jí nemocnice platí. Vyšetření jí obtěžuje, vydání zprávy je nad její síly.

Bobr (18. 5. 2018, 18:59)
Nejdříve mí vynadala, že jsem si dovolil přijít bez doporučení. Vyšetřila mě cca před rokem (to ještě byla normální) a když jsem tam přišel znovu, ani se na mne nepodívala, opsala zprávu z předešlého roku a dopsala, že mě znovu vyšetřila...

pacient (12. 9. 2018, 12:36)
Nepříjemná, neochotná, arogantní lékařka, odmítla vyšetření pacienta i když byl objednán, odmítla ošetřit pacienta s akutní bolestí, za co je tedy placená, hlavně že křičí o peníze! Když jí to unavuje tak ať jde třeba vybalovat zboží do skladu.NECHODIT K NÍ!!!!!

nespokojený pacient (12. 9. 2018, 12:41)
Hrozná doktorka..po doporučení s bolestí zad, kdy jsem byl před tím akutně ošetřen na pohotovosti a poslán k neurologovi,mě po objednání,na které jsem čekal 1 měsíc nevyšetřila a sdělila mě, že jsem se měl lépe učit,abych nedělal namáhavou práci, mám maturitu a pracuji ve skladu...potřebovala by jednu mezi oči.

Hanka (12. 9. 2018, 12:45)
p. Andreo, kolik ...Kč jste vaší milované paní doktorce podstrčila, že na ní pějete chválu, podívejte se na ty komentáře, myslíte, že si vymýšlí????? JE TO PĚKNÁ FURIE.

pavlina (14. 11. 2018, 12:21)
Jak se takhle arogantne muze doktor chovat si nedovedu predstavit. I maminka ma stejne problemy s pani doktorkou Kratochvilovou. Jak muze nekdo takhle dlouho pracovat jako doktor opravdu nechapu. Nejste objednana, no uz vam rikali ze tu praci mate nechat, po treti kapacce ze maminky zeptala jak vam je a maminka ji rekla uz lepe. Ona ji odpovedela no to je zajimavy. Ani nebudu psat dale to by byl jinak zivotopis. HRUZA DOKTORKA Z HORORU

Přidat nový komentář k tomuto lékaři

Vaše jméno (přezdívka): 
Váš názor na lékaře:

Vhodné odkazy

Další lékaři - Neurologie Příbram