Vyhledávání:

Podle umístění

Podle specializace

Vybraní lékaři 24. 1. 2019

Doc. MUDr. Petr Piskač

Server abecedalékařů.cz vám přináší kompletní katalog lékařů v České republice.

Informace, kontakt (opravit informace o lékaři)

Specializace: Chirurgie

Město: Brno

Ulice: Pekařská 53

Celá adresa: Pekařská 53, Brno 65691

Telefon: 543181111


Komentáře - hodnocení lékaře Jste to Vy? Výhodná nabídka pro lékaře.

smutná pacientka (12. 11. 2011, 15:05)
Provedené endoskopické vyšetření MUDr. Piskačem bylo sadistické. Neustále mě okřikoval, že nespolupracuji. Jenže těžko člověku spolupracovat, když se dáví tlustou hadicí v krku a ještě je mu spíláno doktorem, že to ještě nezažil. Doufám, že toto vyšetření nebudu muset už nikdy podstoupit, pokud ano, tak v žádném případě u dr. Piskače.

lili (26. 2. 2012, 13:42)
Absolvovala jsem i operaci i endoskop,stejně tak i manžel i moje matka.Maminka na doktora nemůže zapomenout s jakým citlivým způsobem se o ni staral.No a my dva bychom si endoskopii nenechali dělat nikým jiným než MUDr Piskačem.Manžel má zkušenos s jiným lékařem a raději si počká celý den,než jít jinému lékaři

nespokojená pacientka (13. 11. 2013, 13:24)
Mám naprosto totožnou zkušenou jako "smutná pacientka".MUDr. Piskač se choval velmi necitelně. Neustále křičel,že vůbec nespolupracuji a že takto tento zákrok bude trvat 20 minut (kdo zažil ví,jaká to je představa). Nejsem žádná bolestínka ani hysterická pacientka, ale jeho chování mě s hadici v krku rozplakalo. Bylo to z mého čirého zoufalství. Navíc to neskutečně bolelo a já se z ordinace vypotácela naprosto zhroucená bez šance přestat z toho všeho plakat. Nejhorší lékařské vyšetření v mém životě... K tomuto lékaři už znova NE !!!!!!!!

Přidat nový komentář k tomuto lékaři

Vaše jméno (přezdívka): 
Váš názor na lékaře:

Vhodné odkazy

Další lékaři - Chirurgie Brno